تور مجازی کافی شاپ

عکاسی پانوراما و تولید تور مجازی کافی شاپ (نمای 360 درجه از محیط فیزیکی) مناسب برای کافی شاپ های زیبا و پیشرو که دارای امکانات سخت افزاری و محیط فیزیکی مناسب هستند.

تصویر :
360 درجه
عنوان :
پانوراما
وب سایت :
دارد
فلش :
دارد
عکس پانوراما :
ارائه می شود
تور مجازی :
نمای 360 درجه
وب سایت تور مجازی :
http://www.mypano.ir
وب سایت نمای 360 :
http://www.360view.ir
وب سایت پانوراما :
http://www.mypano.ir

توضیحات خدمت

مزایای تور مجازی برای کافی شاپ ها
آیا می دانید تور مجازی برای بازدید کنندگانی که می‏توانند با بازدید مجازی از کافی شاپ تحت مدیریت شما، در آن گردش کنند و بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی از امکانات و سالن های شما دیدن کنند چه مزایای برای کسب و کار شما می تواند داشته باشد؟
بدیهی است که این امکان جدید یعنی "تور مجازی" یا "واقعیت مجازی" یا Virtual Reality می تواند در دنیای جدیدی که با آن روبرو هستیم، به شما در رونق بخشیدن به کسب و کارتان کمک کند.
برخی از مزایای قابل ذکر به عنوان مزایای اجرای تور مجازی برای کافی شاپ ها:
۱- مشتری قبل از حضور فیزیکی در کافی شاپ می تواند بصورت مجازی در آن گردش کند و با امکانات کافی شاپ شما آشنا شود. این گردش مجازی، هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد و بازدید کننده می‏تواند به تمام زوایا سر کشی کند و محل را از زوایای مختلف مشاهده کند.
2-در صورتی که مشتری بخواهد به صورت حضوری مکان را بازدید کند ممکن است در زمان بازدید، محل از نظر امکانات و فضای فیزیکی آماده نباشد در صورتی که در زمان تهیه تور مجازی، کافی شاپ از هر لحاظ (دکوراسیون، نور، چینش و ...) آماده می شود به شکلی محل کافی شاپ و ظرفیت های آن به شکل مناسبی نمایش داده شوند.
3- تور مجازی پدیده ای است نوپا که اکثر برند های برتر و معروف از تور مجازی برای معرفی هر چه بیشتر و بهتر مجموعه خود استفاده می کنند و شما نیز می توانید با سفارش طراحی و اجرای تور مجازی از این پدیده نوین تبلیغاتی استفاده نمایید و از رقبای خود پیشی بگیرید و باعث افزایش اعتبار و محبوبیت خود شوید.
۳- کاربرد تور مجازی در برندینگ یکی از مواردی است که امروزه متخصصین امور بازاریابی و مارکتینگ روی آن تاکید می کنند. کاربرد تورمجازی در برندینگ کافی شاپ ها که فضا برای مخاطب از اهمیت ویژه‏ای برخوردار است، دارای جایگاهی ویژه است.
۴- به روز رسانی و آپ دیت ساده تر: در حال حاضر اکثر کافی شاپ ها به این سمت پیش رفته اند که از تور مجازی برای تبلیغات و خدمات رسانی بهتر به کاربران خود استفاده کنند و به نوعی به روز بودن و متفاوت بودن خود را نمایش دهند. چاپ و تکثیر بروشور های کاغذی یا CD های مالتی مدیا متضمن صرف هزینه های زیاد است و از سویی اگر کوچکترین اشکالی در بخشی وجود داشته باشد، باید کل کار (چاپ یا تکثیر) پس از اصلاح مجدداً انجام شود در صورتی که در تور مجازی به سادگی می توان فقط بخشی را که دارای اشکال است مجدداً اصلاح و به سادگی عمل به روز رسانی یا آپدیت را انجام داد.
5-اگر پس از تولید تور مجازی مکانهای جدیدی به فضا اضافه شود، به سادگی می توان آن مکان های جدید را به تور مجازی موجود اضافه کرد.
6- امروزه یکی از معیارها برای امتیاز دهی به کافی شاپ ها، دارا بودن تور مجازی است و صاحبان و گردانندگان کافی شاپ ها با داشتن تور مجازی میتوانند رتبه بهتری را برای کسب و کار خود بدست آورید.
7-فرض کنید مشتری کافی شاپ شما می خواهد کافی شاپ شما را به دوستان و بستگان خود معرفی کند یا نظر آنها را درباره انتخاب محل مورد نظر خود بپرسد. فکر می کنید چه امکانی بهتر از تور مجازی وجود دارد که بتوان به سادگی این کار را با استفاده از آن انجام داد؟ درست است. هیچ امکان دیگری مانند تور مجازی برای این منظور وجود ندارد که بتوان به سهولت و به سرعت به آن دسترسی پیدا کرد.
۶- دارا بودن تور مجازی می تواند به جذب مخاطب/مشتری بیشتر و حفظ مشتریان فعلی کمک کند.
۷- یکی از نکات بسیار مهم درباره تور مجازی، امکان مشاهده آمار بازدید دقیق از تور مجازی توسط مخاطبین است. شما می‏توانید با بررسی این آمارها برای طراح های فروش و بازاریابی خود اقدام به تولید پلان های متناسب با آمار های موجود نمایید.در صورتی که در مورد بروشور یا CD مالتی مدیا شمادقیقا نمی دانید چه تعداد افرادی آن را دیده اند، کدام بخش ها مناسب تشخیص داده شده اند، کدام بخش ها بیشتر مورد توجه بوده اند و ... .
*** اطلاعات عمومی درباره تورمجازی ***
تور مجازی چیست؟
تورمجازی یا واقیت مجازی، به مجموعه ای از تصاویر , فایل های ویدئویی , تصاویر پانوراما (تصویری که از یک نقطه تمام یا بخشی از افق را پوشش می دهد) , فایل های صوتی , اطلاعات متنی و … اتلاق می شود که امکان آشنایی بیننده را با یک محیط و یا یک شی به صورت مجازی و بدونه حضور فیزیکی فراهم می نماید به این صورت که در این تور فرد تمام جهات را به صورت ۳۶۰ درجه میبیند . هدف از ارائه تور مجازی از بین بردن محدودیت های زمانی و مکانی است به طور مثال با استفاده از تور مجازی می توان در یک بنای تاریخی یا فضای مسکونی پس از ویران شدن آن به گشت و گذار پرداخت و یا از نمایشگاهی که در کشوری دیگر و در زمان گذشته برگزار شده است دیدن نمود. در تور مجازی فرد میتواند بدون حضور در مکان از درب مکان وارد شده و تمام بخش های ساختمان از دکوراسیون و طراحی داخلی گرفته تا تمام چیزهایی اگر فرد در مکان واقعا حضور داشت و می دید را مشاهده کند.
پانوراما و تورمجازی | نمایش مجازی
نمایش مجازی به عنوان پیشرفته ترین تکنولوژی تبلیغات با کمتر از یک ده سابقه توانسته است در جوامع پیشرفته کنونی جایگاهی مهم و خاص را در عرصه تبلیغات به خود اختصاص دهد.
این سیستم با عکاسی صنعتی از یک مجموعه ، محیطی مجازی را در اختیار مخاطبین قرار داده و بدینوسیله آنها می توانند به راحتی و با صرف کمترین هزینه زمانی ، با انتخاب و سلیقه خود از همه ی فضاهای موجود دیدن کرده و اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورند.
تا قبل از پیدایش سیستم مجازی چنین حسی تنها می توانست از طریق پخش فیلم محیط واقعی در بیننده ایجاد شود .اما امروز به دلایلی همچون موارد ذیل سیستم نمایش مجازی جایگزین مناسبی برای نمایش دیجیتالی می باشد:
- حجم بالای فیلمهای دیجیتالی
- عدم اختیار در انتخاب و کارگردانی محیط توسط بیننده
- سرعت محدود اینترنت و عدم توانِ نمایش فیلم بر روی فضای اینترنت
- کیفیت پایین تصویر فیلمهای دیجیتالی ( حداکثر کیفیت تصاویر دیجیتالی ۷۲۰ در۵۷۶
- پیکسل است در حالیکه در تصاویر نمایش مجازی حداقل ۶۰۰۰ در ۳۰۰۰ و حداکثر ۱۵۰۰۰ در ۷۵۰۰ پیکسل است )