تور مجازی منابع طبیعی

عکاسی پانوراما و تولید تور مجازی منابع طبیعی (نمای 360 درجه از محیط فیزیکی)

تصویر :
360 درجه
عنوان :
پانوراما
وب سایت :
دارد
فلش :
دارد
عکس پانوراما :
ارائه می شود
تور مجازی :
نمای 360 درجه
وب سایت تور مجازی :
http://www.mypano.ir
وب سایت نمای 360 :
http://www.360view.ir
وب سایت پانوراما :
http://www.mypano.ir

توضیحات خدمت

شهر گرگان :

گرگان شهری واقع در استان گلستان در شمال کشور ایران است. گرگان دومین شهر بزرگ شمال کشور از لحاظ جمعیتی و مرکز شهرستان گرگان و استان گلستان است. گرگان کنونی تا سال 1316 «اَسترآباد» نام داشت. گرگان قدیم که به عربی جرجان خوانده می‌شد، شهری آباد و مهم بود که در نزدیکی گنبد کاووس امروزین قرار داشت.

گرگان آب و هوای معتدل دارد، هر چند تابستان های این شهر نسبتا گرم و شرجی است. اقلیم منطقه بسیار گوناگون است و کوه، جنگل و چمنزار، جلگه و دشت، بیابان و شوره‌زار، دریا و خلیج، رودخانه و تالاب و زمین کشاورزی را شامل می‌شود. شهر گرگان و منطقه پیرامونش که از نیمه سال 1376 شمسی به صورت رسمی به استان گلستان موسوم شده از 1316 شمسی تاکنون به نام گرگانو دشت شهرت دارد. پژوهش‌ها و کاوش‌های باستان‌شناسی است.


مزایای تور مجازی برای گردشگری و توریسم

تور مجازی مزایای فراوانی برای صنعت گردشگری و توریسم دارد و بالاخص توریست هایی که قصد مسافرت به شهر و یا مکان دیگری را برای گردشگری دارند که میتوان این مزایا را به شکل زیر نام برد :

1 – فرد می تواند از طریق بازدید مجازی هتل های شهرها و مقصد را همراه جزئیات بررسی کرده و هتل مورد نظر را از طریق تور مجازی پیدا کرده و رزرو کند. ( مزایای تور مجازی برای هتل ها، کسب مشتریان بیشتر و خدمات رسانی بهتر به مشتریان و مسافران است و مزیت تور مجازی برای مسافران و توریست های خارجی انتخاب آگاهانه محل مورد اقامت و آشنایی با امکانات آن است)

2 – اشخاصی که به هر دلیلی نمی توانند به جایی مسافرت کنند، می توانند با استفاده از تور مجازی به آن مکان مسافرت کنند، برای مثال شاید خیلی از ما ها بخواهیم به زیارت امام حسین (ع) برویم ولی شاید به خاطر خیلی از مسائل اعم از  امنیتی و بسیاری موارد دیگر نتوانیم به زیارت برویم ولی می توانیم از طریق تور مجازی به زیارت برویم ( زیارت مجازی با تور مجازی )

3 –  تور مجازی در صنعت گردشگری و توریسم فایده ی دیگری دارد و آن اینکه فرد خارجی یا حتی داخلی با دیدن  تور مجازیمکان تاریخی یا گردشگری، ترغیب می شود تا از محل مورد نظر به صورت حقیقی دیدن کند و این برای صنعت گردشگری و توریسم کشور مفید است. و حتی باعث اشتغال زایی و عدم خروج ارز از کشور نیز می شود. ( گردشگری مجازی با  تور مجازی )

4 – بحث توریست درمانی نیز در حوزه ی گردشگری و توریسم قرار دارد، توسط تور مجازی  می توانیم امکانات پزشکی و بیمارستانی خود را به دیگر کشور ها و اهالی آن کشور ها نشان دهیم و باعث جذب توریست به کشور شویم ( رونق توریست درمانی باتور مجازی  )

و در کل میتوانیم تمامی داشته های گردشگری اعم از زیبایی های طبیعی و مکان های تاریخی و امکانات و تفریحات مختلف را با تور مجازی  با کمترین هزینه ممکن در سطح جهان به جدید ترین و موثر ترین شیوه تبلیغ و معرفی کنیم. این مزیت ها میتواند باعث گسترش صنعت گردشگری و توریسم کشور شود.