تور مجازی گالری هنری

عکاسی پانوراما و تولید تور مجازی گالری هنری (نمای 360 درجه از محیط فیزیکی) مناسب برای تور مجازی گالری هنری امکانات سخت افزاری و محیط فیزیکی مناسب هستند.

تصویر :
360 درجه
عنوان :
پانوراما
وب سایت :
دارد
فلش :
دارد
عکس پانوراما :
ارائه می شود
تور مجازی :
نمای 360 درجه
وب سایت تور مجازی :
http://www.mypano.ir
وب سایت نمای 360 :
http://www.360view.ir
وب سایت پانوراما :
http://www.mypano.ir

توضیحات خدمت

مزایای تور مجازی برای فروشگاه ها و گالری ها:

تور مجازی برای فروشگاه ها و نمایشگاه های فرش و گالری ها فواید و مزایای زیادی دارد، فروشگاه های فرش می توانند با سفارش اجرای بازدید مجازی از تمامی این مزایا بهره ببرند، از جمله ی این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مزایای تور مجازی برای فروشگاه ها و گالری ها:

1- افزایش فرروش با جلب مشتری ( اجرای تور مجازی برای شما اعتبار و  محبوبیت به ارمغان می آورد و اکثر مردم علاقه بسیار زیادی  برای خرید از مراکز معتبر دارند و با طراحی تور مجازی به سمت شما خواهند آمد . )

2- عدم محدودیت زمانی و مکانی : مشتریان و کاربران شما میتوانند بصورت 24 ساعته در 365 روز سال از فروشگاه شما دیدن کنند و در واقع نمایشگاهی تمام وقت برای معرفی شما به مشتریان و کاربران شماست ( شما حداکثر چند ساعت در روز می توانید فروشگاه خود را باز نگه دارید؟ 12 ساعت؟ 15 ساعت ؟ مطمئنا این ساعت هیچگاه به 24 ساعت نخواهد رسید ولی توسط نمایش مجازی و بازدید مجازی فروشگاه شما به صورت شبانه روزی باز خواهد بود و نکته ی دیگر این است که بازدید از فروشگاه شما می تواند از تمامی نقاط دنیا انجام شود. )

3- در بازدید مجازی بازدید کننده می تواند تمامی جزئیات را با دقت مشاهده کند و این مانند این است که شما در کنار مشتری قرار دارید و توضیحات لازم را در مورد هر فرش یا کالا ارائه می کنید، به نحوی که ویدئو یا صوتی از شما ضبط شده و بر روی پروژه اجرا می شود و هر فرد بازدید کننده قادر خواهد بود تا توضیحات را دیده و بشنود.

به طور کلی با اجرای بازدید مجازی می توانید اینگونه تور مجازی نمایشگاه تصور کنید که فروشگاه شما 24 ساعته دایر است و نیز فروشنده ای به صورت 24 ساعته در حال معرفی خدمات و کالای شما به مشتریان است.

نمای 360 : تورمجازی و عکاسی پانوراما از فروشگاه ها و گالری ها