چند راه ساده برای طراحی یک وب سایت چشم گیر

مهمترین هدف از طراحی یک وب سایت، جلب اعتماد بازدید کننده و تبدیل آن به مشتری است. برای اینکار چند نکته را به خاطر داشته باشید:

   1. اطلاعات خود را کامل درج کنید؛ بازدیدکننده شما از طریق مطالعه توضیحات سایت و دیدن تصاویر، شما را خواهد شناخت، پس وقت و حوصله بیشتری برای نوشتن توضیحات کسب و کار خود اختصاص دهید و سوابق و تجربیات خود را به بازدیدکننده گوشزد کنید، وقتی می‌خواهید خود را معرفی کنید فروتنی را کنار بگذارید.

   2. برای تهیه عکسهای وب سایتتان بیشتر وقت صرف کنید؛ عکسهای وب سایتتان و بویژه عکس محصولات را تا آنجا که ممکن است، خودتان تهیه کنید، عکسی که توسط خود شما گرفته شده باشد به مراتب تاثیر بیشتری بر بازدیدکننده خواهد گذاشت و به باور پذیری اطلاعات وب سایت شما کمک می‌کند. اگر تولید کننده هستید حتما چند عکس از سالن تولید، اگر فروشنده هستید از انبار یا ویترین در وب سایت خود بگذارید.

   3. آدرس پستی صحیح و دقیق؛ درج آدرس پستی صحیح و شماره تلفن ثابت به افزایش اعتبار وب سایت شما کمک می‌کند و مشتری می‌فهمد که با یک فروشنده واقعی طرف است، همچنین مشتریان ایرانی ترجیح می دهند قبل از خرید با شما صحبت کنند پس شماره تلفن خود را همیشه در دسترس مشتری قرار دهید.

   4. معرفی محصولات؛ بیشتر مشتریان از طریق موتورهای جستجو شما را پیدا می کنند، پس منطقی است که وب سایت خود را مطابق با استانداردهای موتورهای جستجو در وب سایت خود معرفی کنید، رعایت کردن چند اصل ساده نتایج بسیار خوبی خواهد داشت:
-نام محصول را کامل وارد کنید؛ نام محصول باید شامل نام فارسی و انگلیسی(در صورت وجود) و مدل و هرچیز مهم دیگری باشد، موتورهای جستجو به نام و عنوان صفحات خیلی بها می‌دهند.
-محصولات خود را مجزا وارد کنید؛ محصولات خود را جداجدا با نام کامل و تصویر مرتبط ثبت کنید.
-محصولات خود را گروه بندی کنید؛ در صورت امکان محصولات خود را تحت چند عنوان عمومی گروه بندی کنید.

   5. مطالب مرتبط با کسب و کار؛ وب سایت خود را با قرار دادن اطلاعات مرتبط به صورت خبر، مقاله، اطلاعیه و پرسش و پاسخ پربار کنید، تا آنجا که ممکن است مطالب وب سایتتان را خودتان تهیه کنید، مطالب دست اول به افزایش رتبه شما نزد موتورهای جستجو کمک شایانی می کند. مطالب و اخبار را به تدریج وارد سایت کنید، تا سایت شما همیشه تازه باشد.

موضوعات: موفقیت با پارس سنتر، اخبار و مقالات

نظرات کابران

طراحی سایت تهران:

همان طور که نوشتید فرایند تولید عکس های جدید برای وب سایت و ربته آن در گوگل بسیار مفید است

29 دی 1398
سهراب ملکان:

ضمن قبولی طاغات وعبادات شما عزیزان با امید باینکه از بستری که فراهم نموده اید خروجی خوبی (win-win) بگیریم . با سپاس

27 مرداد 1390
محسن تولائی:

با عرض سلام و خسته نباشی وتشکر از زحمات شما انشا الله بتوانیم در کنار شما به موفقیتهای بزرگ نائل شویم.

12 مرداد 1390

درج یک نظر

(منتشر نمی‌شود)
CAPTCHA
آدرس ایمیل صحیح نیست:

تور پارس سنتر

بدون ثبت نام، صفحات مدیریت سایت را ببنید

عضو پارس سنتر شوید

ثبت نام رایگان

عضو پارس سنتر هستید؟ ورود اعضاء

مشترک فید وبلاگ ما شوید