پرسش و پاسخ

تفاوت دستگاه DVR AHD مدل N و P

دستگاه N :تصویر 2mp را آنلاین نشان میدهد ولی برای بکاپ گرفتن تصویر 1/3mp پخش میکند.

دستگاه p :تصویر 2mp را آنلاین نشان میدهد و برای بکاپ گرفتن هم با کیفیت 2mp پخش خواهد کرد.

[بالا]
تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و AHD در چیست؟

دوربین مداربسته AHD , یک نظارت تصویری استاندارد تلویزیونی مداربسته با کیفیت بالای آنالوگ می باشد که از کابل کواکسیکال برای انتقال ویدیو HD از روی دوربین های مداربسته به DVR ها استفاده می کند.

چه نوع کابلی در دوربین های مداربسته AHD اسفاده می شود؟

دوربین های مداربسته AHD , با استفاده از همان نوع از کابل کواکسیکال )به طور معمول کابل کواکسیکال RG6 یا RG59 ( به عنوان دوربین مداربسته آنالوگ سنتی , به DVRها متصل می شوند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از دوربین مداربسته AHD بیش از دوربین های HD-SDI , این است که کابل کواکسیکال قادر می سازد که مسافت های طولانی را بدون از دست دادن ویدیو اجرا کنید.

تاکنون با توجه به تجربه ما, نصاب ها می توانند با اطمینان از کابل کواکسیکال RG69 تا فاصله حداکثر 800 فوت برای دوربین های مداربسته AHD استفاده کنند.

در دوربین های AHD همچنین می توانید از کابل UTP با baluns ویدیویی برای اجرای کابل تا 320 متر / 960 فوت با کابل CAT5 استفاده کنید.

در سال 2007 , وضوح تصویر مگاپیکسل دوربین های IP باعث بدست آوردن محبوبیت شدند.

با این حال بیشتر مشخص شده که دوربین های IP تمایل به راه اندازی سخت تر و قیمت گذاری که هرگز به اندازه کافی پایین نمی آید دارند که برای بیشتری این دو جهت توجیه وضوح بالاتر است.

HD-SDI حدود 2010 وارد صنعت نظارت شدند.(آنها سالها برای ساخت فیلم ها و HDTV استفاده می شدند.) با اینکه من واقعا دوربین های HD-SDI را دوست دارم, پذیرش آنها محدود شده است.بعضی بر این عقیده اند که دلیل این محدودیت این است که شما نمی توانید کابل کواکسیکال فواصل بسیار طولانی برای HD-SDI اجرا کنید.هیچ پشتیبانی برای baluns ویدیویی (برای استفاده با کابل UTP) وجود ندارد.هرچند کیفیت تصویر 1080p با HD-SDI چشمگیرتر است.

AHD به نظر می رسد برای رسیدگی به مسائل اصلی است که جهت برگزاری تماس دیگر انواع دوربین های امنیتی HD از مصرف بیش از حد بازار از دوربین مداربسته آنالوگ دارند. نصاب ها می توانند همان کابل کواکسیکال را برای دوربین های مداربسته آنالوگ سنتی و در همان فاصله حداکثر کار استفاده کنند.baluns ویدیو در دوربین های AHD , برای آنها که کابل UTP مانند CAT5 را برای استفاده ترجیح می دهند,در دسترس می باشد.قیمت گذاری روی دوربین های AHD تنها اندکی بیشتر از دوربین مداربسته آنالوگ می باشد.

در آخر اینکه, DVR های هایبرید با کیفیت بالا در دسترس موجود می باشد که به کاربران اجازه استفاده از هردو دوربین های مداربسته AHD و آنالوگ را می دهد.این امر به صاحبان سیستم امنیتی اجازه استفاده از دوربین های مداربسته موجود خود و ارتقاء آن با گذشت زمان به HD را می دهد , در حالی که DVR خود را در مکان همچنان دارند.

من انتظار دارم که دوربین مداربسته و AHD , سالها در کنار یک دیگر همزیستی داشته باشند.

[بالا]
فرق بین دستگاه DVR و NVR

دستگاه DVR از طریق کابل تصویر و برق میتواند راه اندازی شود و فقط با دوربین های AHD و آنالوگ تصویر میدهد.

دستگاه NVR از طریق کابل LAN میتواند راه اندازی شود ,تحت شبکه میباشد و فقط با دوربین های IP تصویر خواهد داد.

[بالا]
طریقه سوکت زدن فیش BNC

لطفا به لینک زیر در آپارات مراجعه بفرمایید

https://hw18.asset.aparat.com/aparat-video/d87793da6baf7f4624787c5b999c23a28441930-144p__23560.mp4

[بالا]
طریقه ریست کردن رمز یا پسورد دستگاه dvr

در آوردن باتری داخلی دستگاه: باتری روی برد دستگاه را برای چند ثانیه بردارید و مجدد در جای خود بگذارید. تنظیمات دستگاه به حالت کارخانه برخواهد گشت.
تنظیم پین های سوزنی روی مادربرد دستگاه: با اتصال پین ها در حالتی خاص برای برخی DVR ها امکان ریست کردن آنها فراهم می شود.
نگه داشتن یک دکمه ریست: در برخی دستگاه ها با نگه داشتن یک دکمه ریست بر روی مادربرد دستگاه، دستگاه ریست می شود.

بهتر است در صورتی که اطلاعات فنی کافی برای این کار ندارد حتما دستگاه را برای ریست شدن به یک تعمیر کار معتبر ارائه کنید.

[بالا]
نحوه کد کردن ریموت BFT

در دفترچه راهنمای جک بی اف تی در قسمت معرفی ریموت ، دستورالعملی را مشابه خط پایین می بینید :
Radio »»» Add Start »»» Hidden Button »»» (Push 2 remote key for 2 seconds) »»» (Push 1 remote Key for 1 second) »»» Push OK Key
دو بار دکمه ok رو میزنیم . سپس دو بار دکمه منفی را میزنیم تا گزینه Radio را ببینیم . یکبار ok را میزنیم تا گزینه Add Start و یکبار دیگر ok را میزنیم تا گزینه Hidden Button را ببینیم . هر دو دکمه ریموت را هم زمان با هم فشار می دهیم تا چراغ ریموت بعد 2 ثانیه روشن شود ( در ریموت های قدیمی می بایست سوزنی را وارد سوراخ پشتی ریموت کرد تا چراغ ریموت روشن شود ).
سپس یکی از دکمه های ریموت را فشار داده و در صورتی که گزینه ok 1X را روی صفحه نمایشگر دیدیم دوباره ok را زده و با هم فشردن دکمه مثبت و منفی از برنامه خارج می شویم.

[بالا]
راه اندازی دوربین پانوراما 360 درجه

با سلام
به لینک زیر در آپارات مراجعه بفرمایید :

https://hw20.asset.aparat.com/aparat-video/b024ae70faef393991472541d906174e8414971-240p__20132.mp4

[بالا]
آموزش نصب جک برقی پارکینگی یال

سلام
به این لینک در آپارات مراجعه بفرمایید آموزش تصویری ایمنی حفاظتی ماهان برای نصب جک یال موجود هستش :

https://hw7.asset.aparat.com/aparat-video/2c8f7956afda9eaccdba409ea99273298391875-240p__61226.mp4

[بالا]
ایمنی حفاظتی ماهان (بزرگترین مرکز پخش،فروش،تعمیرات و نصب سیستمهای حفاظتی)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : دوربین مداربسته، دربهای اتوماتیک، دزدگیر اماکن، دزدگیر فروشگاهی، قطعات جک برقی، ریموت کنترل، دستگاه DVR، نصب کلیه سیستمهای حفاظتی
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-66765629
بروز رسانی 2 روز پیش