درباره ما

گروه التج

گروه تجارت الکترونیک التج، طراح سایت و ارائه دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی در سال 91 توسط جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های فناوری اطلاعات و ارتباطات، بازاریابی و گرافیک با هدف ارائه خدمات طراحی و ساخت سایت آغاز به کار نمود. این گروه با بکارگیری کارشناسان زبده و به روز در امور مرتبط با بازاریابی دیجیتال، توانسته است راهکارهای مناسبی را جهت توسعه کسب و کار مشتریان خود ارائه دهد.
خدمات طراحی سایت حرفه ای این گروه عبارت است از:
طراحی سایت شرکتی: مناسب برای شرکت ها و موسسات کوچک و بزرگ، جهت ورود قدرتمند به حوزه بازاریابی دیجیتال. گروه التج با توجه به نوع کسب و کار شما و تحلیل رقبایتان، بهترین راهکار ممکن را جهت موفقیت آینده شرکت شما فراهم می نماید.
طراحی سایت فروشگاهی: گروه التج با استفاده از قوی ترین فریم ورک های بین المللی موجود، اقدام به ارائه خدمات مشاوره، طراحی و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی می نماید.
طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل: با گسترش روزافزون کاربران موبایل، این گروه خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید، را نیز به خدمات خود اضافه نموده است.
سئو و بهینه سازی سایت: از دیگر عوامل موفقیت وب سایت شما پس از طراحی، کسب رتبه در موتورهای جستجو می باشد. گروه بهینه سازی و سئوی التج با بهره گیری از دانش فنی این حوزه راهکارهای مناسبی را به شما ارائه خواهد داد.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
گروه التج
نوع فعالیت :
تولید کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
طراح سایت، طراحی سایت حرفه ای، اپلیکیشن، سئو

جدیدترین اطلاعات "گروه التج" را دریافت کنید:

 
گروه التج
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراح سایت، طراحی سایت حرفه ای، اپلیکیشن، سئو
  • تلفن: 021-44826380