سئو در سال 2017

اهمیت بک لینک ها

این روزها می شنویم کسانی مقالاتی می نویسند درباره اینکه سئو مرده و یا بک لینکها دیگر کارآیی ندارند و غیره. این مقالات را جدی نگیرید، لینکها همیشه مهم هستند و یکی از نشانه های مهم معتبر بودن وب سایت شما می باشند. ولی آن بک لینک هایی که کاربران خرید می کردند و بدون داشتن استراتژی شروع به ساختن آن دیگر تاثیر منفی دارد. انتشار محتوای غنی همیشه می تواند برای شما بک لینک طبیعی هدیه آورد. لینک ها همیشه یک بخش مهم در استراتژی سئو بوده اند.

بازاریابی محتوا و سئو

امروزه بازاریابی محتوا و سئو دو عضو جدانشدنی بازاریابی اینترنتی محسوب می شوند که موفقیت هریک به دیگری وابسته است. محتوای خوب بدون انجام سئو، رتبه نیاورده و سئوی یک سایت بدون محتوای غنی امکان پذیر نمی باشد.

آپدیت های گوگل

آپدیت های منظم و پیوسته گوگل نتایج را دگرگون کرده است. برای مثال در آپدیت ماه ژانویه مجازات سختی به دارندگان وب سایت هایی که دارای پاپ آپ بودند اعمال شد. انتظار می رود این آپدیت ها امسال تداوم داشته باشند. لذا حتما اخبار این آپدیت ها را دنبال کنید.

تاثیر نرخ کلیک (CTR)

در گذشته نیز درباره تاثیر نرخ کلیک و شناسایی درجه تجربه کاربری صحبت شده است. در تحقیقات انجام شده، نشان داده شده است که نرخ بالای CTR از عوامل تاثیر گذار کسب رتبه در وب سایت های پر بازدید است. نگه داشتن بازدید کننده در سایت خود یک عنصر مهم در معادله رتبه گوگل است. محتوای غنی، سر تیتر های مناسب و جذاب می تواند کاربر را ترغیب به خواند محتوای شما کند.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
گروه التج
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراح سایت، طراحی سایت حرفه ای، اپلیکیشن، سئو
  • تلفن: 021-44826380