تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید

اگر وب سایت شما دارای طراحی ریسپانسیو و بهینه برای موبایل می باشد، هم اکنون می توانید اپلیکیشن اندروید وب سایت خود را نیز راه اندازی نمایید.

توضیحات خدمت

اپ کارا، سرویسی آنلاین جهت ساخت اپلیکیشن موبایل، برای وب سایت های ریسپانسیو و یا دارای نسخه موبایل است. در این روش، نسخه موبایل وب سایت شما با همان امکانات، به اپلیکیشن (نرم افزار) اندروید تبدیل می گردد و مانند یک مرورگر عمل می کند. برای استفاده از این سرویس، فقط آدرس سایت مورد نظر نیاز است و هیچ نیازی به تغییر، بارگذاری و یا کدنویسی مجدد در وب سایت فعلی شما نیست.

توسط سرویس اپ کارا، با اضافه کردن امکاناتی خاص به اپلیکیشن و وب ویو گرفتن از سایت، نمای یک اپلیکیشن واقعی موبایل را به آن اضافه می کنید و در نتیجه تجربه کاربری خوبی را به یوزر القاء خواهید کرد. شما با استفاده از این سرویس می توانید وب سایت های داینامیک خود را و یا حتی فایلهای html را به apk تبدیل نمایید.

شما با استفاده از سرویس اپلیکیشن ساز اپ کارا، می توانید نسخه موبایلی وب سایت خود را به نرم افزار (اپلیکیشن) موبایل اندروید تبدیل نمایید. این روش مناسب وب سایتهایی است که دارای طراحی بهینه و یا ریسپانسیو برای موبایل و تبلت می باشند. اپلیکیشن ساخته شده با اپ کارا به اصطلاح فنی از وب سایت شما وب ویو می گیرد و مانند یک مرورگر اینترنت عمل می کند. همچنین با اضافه کردن امکاناتی به آن، نمای یک اپلیکیشن موبایل را به آن اضافه می کند. از امکانات این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مزایای سرویس اپ کارا

از آنجا که اپلیکیشن ساخته شده با سرویس اپ کارا، مانند یک مرورگر عمل می کند، لذا باعث افزایش رنک و بازدید وب سایت شما نیز خواهد شد. همچنین این سرویس با اضافه کردن امکاناتی به اپلیکیشن، تفاوتی بین سایت و اپلیکیشن ایجاد کرده و تجربه کاربری خوبی را به استفاده کننده القاء خواهد نمود. همانطور که می دانید طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایلی که تمامی امکانات سایت را پوشش دهد خصوصا برای وب سایت های فروشگاهی بسیار هزینه بر خواهد بود، ولی با استفاده از این تکنیک ضمن حفظ تمامی امکانات سایت، با هزینه مقرون به صرفه اپلیکیشنی ساخته اید که دیتابیس محور نبوده و آدرس محور می باشد. این یعنی که شما می توانید هر تغییری که در آن آدرس اعمال می کنید (چه تغییر محتوایی و چه تغییر گرافیکی) در اپلیکیشن هم داشته باشید و نیاز مجدد به ساخت اپلیکیشن نخواهید داشت و این اپلیکیشن صرفا آدرس مربوطه را فراخوانی خواهد نمود.

گروه التج
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراح سایت، طراحی سایت حرفه ای، اپلیکیشن، سئو
  • تلفن: 021-44826380