مشاوره طراحی وب سایت

ارائه خدمات مشاوره طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال توسط گروه تجارت الکترونیک التج مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین

توضیحات خدمت

هدف شما از طراحی سایت
مهم ترین پرسشی است که می بایست در رابطه با پروژه، از خود بپرسید این است که هدف شما از طراحی سایت مربوطه چیست؟ ما با طرح این سئوال از شما به خیلی از جوابها خواهیم رسید که در انجام یک مشاوره مطلوب کمک شایانی خواهد نمود. وقتی هدف شما از انجام این پروژه مشخص گردد، ما می توانیم با توجه به اهدافتان بهترین راهکار ممکن را برای شما برنامه ریزی کنیم. تعیین اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، همچنین چشم انداز و ماموریت کسب و کارتان برای انجام پروژه طراحی سایت بسیار ضروری است.

بازار هدف و مشتریان شما
با شناسایی بازار هدف و مشتریانی که در آینده قرار است از طریق این وب سایت بدست آورید می تواند دید خوبی به طراح سایت بابت انجام پروژه بدهد. این عامل نه تنها برای بازاریابی آینده کسب و کار شما مهم است بلکه از نظر طراحی نیز به ما کمک خواهد نمود که برای چه گروهی از مخاطبان می بایست وب سایت را طراحی کنیم.

وب سایت شما چه کار خواهد کرد؟
شما برای رسیدن به هدفتان نیاز به چه نوع وب سایتی خواهید داشت و از چه روشی برای انجام وظیفه وب سایت استفاده خواهید کرد. اینها پرسشهایی است که ما با تحلیل نوع وب سایت و هدف شما، بهترین پاسخ ها را بدان خواهیم داد.

تحلیل نمونه های مشابه پروژه شما
اگر قبلا در اینترنت جستجو داشته اید و از وب سایت های مشابه با پروژه خود بازدید داشته اید در جلسه مشاوره معرفی نمایید. حتی اگر وب سایتی در یک حوزه نامرتبط بود که برای شما جذابیت داشته و خواهان طراحی مانند آن هستید به ما معرفی نمایید. اینکار چندین چیز را به ما در رابطه با انجام طراحی وب سایت شما نشان خواهد داد. همچنین در جلسه مشاوره به جستجوی چند وب سایت مربوط به پروژه شما پرداخته و نظرات جمعی دو طرف در رابطه با هرکدام مطرح می گردد.

تحلیل رقبا
از مهم ترین مباحثی است که می بایست در جلسه مشاوره مطرح گردد. تحلیل رقبای شما آینده کسب و کار و اندازه کسب و کار شما راتعیین خواهد نمود. بدون تحلیل رقبا نمی توان دید درستی از انجام یک پروژه موفق داشت. می بایست نقاط قوت و ضعف آنان را شناخت و بر اساس آنها در آینده عمل نمود.

گروه التج
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراح سایت، طراحی سایت حرفه ای، اپلیکیشن، سئو
  • تلفن: 021-44826380