ایمن سازی مدارس - مدرسه شهید بابایی

آموزش و یادگیری بخش مهمی از زندگی هر انسان است و همه انسان ها در طول زندگانی خود تحت تعلیم و آموزش قرار می گیرند این امر در مقاطع مختلف تحصیلی و در فضاهای گوناگون مانند مهد کودک، دبستان راهنمایی و دبیرستان و .... صورت می گیرد.

شرکت سازنده :
ایمن ترافیک ایرانیان
مدل :
01
کشور سازنده :
ایران
مقاومت :
در برابر فشار و ضربه
حداقل مقدار سفارش :
5 عدد

توضیحات خدمت

ایمن سازی مدارس فضای داخلی و یا حیاط مدارس بخصوص در مقاطع پیش دبستانی و دبستان بسیار حائز اهمیت می باشد. به لحاظ اینکه فضا و محیطی که در آن به امر آموزش و یادگیری پرداخته می شود تاثیر بسیار مهمی در امر یادگیری دارد دقت در طراحی و ساخت و ایمن بودن این فضاها باید مورد توجه طراحان و مسئولان قرار گیرد و طراحی اینگونه فضاها به نحو احسن انجام شود. معیار جهت مساحت زمین مورد نیاز به منظور طراحی مدرسه تعداد دانش آموزانی خواهد بود که بایستی در آن مدرسه به تحصیل اشتغال ورزند. زمین بازی باید به قدر کافی وسعت داشته باشد که بدون ازدحام و برخورد ضمن بازی، فعالیت دانش آموزان را به راحتی فراهم کند. اما حتی با وجود فضای کافی اغلب شاهد بروز حوادث و آسیب هایی هستیم که گاهی بسیار خطر آفرین می باشند.


از اینرو شرکت ایمن ترافیک ایرانیان با استفاده از تجهیزات ایمنی مقاوم و بهداشتی این امکان را برای محیط های آموزشی فراهم آورده است تا با نصب و جانمایی درست اینگونه تجهیزات، خطرات و حوادث را به حداقل رسانده و فضایی امن و و پویا با در نظر گرفتن فاکتورهای زیبایی بصری ایجاد نماید. استفاده از ضربه گیر ستون ، کفپوش های گرانولی ، اجرای اپوکسی در راهروها و بسیاری دیگر از جمله خدمات این شرکت در جهت ایجاد فضای ایمن بشمار می آید.


علاوه بر این ، مدارس از نظر جانمایی در فضای شهر نیز نیازمند داشتن حداقل اصول ایمنی می باشند. برای مثال نصب سرعت گیر در محدوده مدارس ، اجرای خط کشی عابر پیاده ، نصب انواع تابلو های اخطار و احتیاط ، استفاده و نصب چراغ های راهنمایی و نظیر این محصولات ؛ با بالا بردن امنیت جانی افراد ، آسیب های و صدمات را به حداقل می رساند.

ایمن ترافیک / تولید کننده تجهیزات ترافیکی و پارکینگی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : تهیه و تولید تجهیزات ترافیکی، بشکه ترافیکی، استوانه ایمنی ، سرعت گیر، گل میخ، متوقف کننده خودرو، ضربه گیر ستون، چراغ گردان، مخروط ایمنی، جدا کننده مسیر، نیوجرسی، رنگ اپوکسی، کفپوش اپوکسی، رنگ ترافیکی، چراغ راهنمایی و اخطاری، تابلوهای راهنمایی و رانندگی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: +0098-21-66706114، +0098-21-66706173
بروز رسانی 2 روز پیش