اجرای کفپوش نابینایان سرای محله صفا

کفپوش پلاستیکی نابینایان هشدار دهنده ای مناسب برای محیط های باز و بسته می باشد و مراحل نصب و راه اندازی آن با استفاده از پیچ و رولپلاک به سرعت انجام می پذیرد.

جنس :
پلاستیک
ابعاد :
40*40 cm

توضیحات خدمت

نبود امکانات و زیرساخت های لازم ایمنی برای روشندلان عزیز ، اغلب موجب بروز حوادث و مشکلاتی برای این عزیزان در سطح شهر می گردد. کفپوش های هشداردهنده در دو مدل سکه ای و ریلی با جنس پلاستیک و استیل محصولی ایده آل در جهت ایجاد مسیر عبوری امن و بی خطری برای روشندلان عزیزمان محسوب می گردند.

با استفاده از تایل های 40*40 پلاستیکی هدایت مسیر مخصوص نابینایان در مسیرهای طولی اخطارها و هشدارهای لازمه به این عزیزان منتقل می گردد تا در تعیین مسیر ها علاوه بر سهولت مسیریابی امنیت تردد نیز برای عزیزان روشندل نیز فراهم آید. از همین رو برای آماده سازی بستری مناسب برای روشندلان عزیز در سرای محله صفا از کفپوش های برجسته هدایتی در حریم راه پله ها و ورودی آسانسورها و راهروها استفاده گردیده است.

ایمن ترافیک / تولید کننده تجهیزات ترافیکی و پارکینگی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : تهیه و تولید تجهیزات ترافیکی، بشکه ترافیکی، استوانه ایمنی ، سرعت گیر، گل میخ، متوقف کننده خودرو، ضربه گیر ستون، چراغ گردان، مخروط ایمنی، جدا کننده مسیر، نیوجرسی، رنگ اپوکسی، کفپوش اپوکسی، رنگ ترافیکی، چراغ راهنمایی و اخطاری، تابلوهای راهنمایی و رانندگی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: +0098-21-66706114، +0098-21-66706173
بروز رسانی 3 ماه قبل