بازسازی خانه در کرج

یه زمان هایی هست که فکر میکنین خونتون دیگه اون آرامش همیشگی رو برای خودتون و خانوادتون نداره. اول در مورد هزینه اش بگم که خیالتونو راحت کنم! هزینه ی بازسازی یه خونه از هزینه صفر تا صد ساختمون کمتره و ما خونتونو جوری بازسازی می کنیم که هرگز به فکرتون نرسه خونه ی قبلی و دیزاینش چجوری بوده..

بازسازی :
خانه های قدیمی
بازسازی :
ساختمان

توضیحات خدمت

بازسازی خانه در کرج

شاید خیلیاتون دلتون بخواد که یه تنوعی به خونتون بدین یا اینکه خونتون نیاز به تعمیرات و تغییرات داره تا دوباره به خونه ای تبدیل بشه که آرامش و آسایش رو بهتون بده.

اگه فکر بازسازی خونتون هستین و در مورد هزینه ها نگران، اینو بهتون بگم که انقدر به ارزش و قیمت خونتون اضافه میشه که چندبرابر پولی که هزینه کردین بهتون برمیگرده.

اگرم نگران این هستین که با یه تیم خوب کار کنین که طراحی و اجرای بازسازی رو انجام بده، ما کنارتونیم تا این حس اطمینان و امنیت رو بهتون بدیم تا خیالتون از همه چی راحت بشه. میتونین نمونه کارامون رو تو سایتمون ببنین.

طراحی دکوراسیون معماران کارینا
[کرج]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی کابینت، طراحی نما، اجرای کابینت ، اجرای نما، بازسازی ساختمان، تعمیرات ساختمان، طراحی و اجرای نما، اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای کابینت، طراحی کابینت مدرن، طراحی کابینت ممبران، طراحی کابینت نئوکلاسیک، کابینت کرج، اجرای نما در کرج، بازسازی خانه در کرج
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 0026-34241780
بروز رسانی 20 ساعت پیش