مشاوره , برنامه ریزی و بودجه بندی تبلیغاتی

در یک کسب کار فعال بخش کوچک وجود ندارد و فقط گردانـندگان آن کوچک هـستند ،همچنین برنامه تبلیغاتی کوچک نیز دراین فضا وجود ندارد. به عبارتی می توان گـفت که : اندازه ، بودجه و گسترده ی فعالیت های یک کسب وکار مهم نیستند و سرمایه گذاری های تبلیغاتی همیشه بزرگ هستند. برای کسب و کار های کوچکی که به دنبال کسب در آمد بیشتر از راه تبلیغات هستند ، پنج راه حل کلیدی ارائه می دهیم.

توضیحات خدمت

فرضیات برخی از افراد آن است که به دلیل کوچک بودن کـسب و کارشان می توانندبدون تعریف مشـخصی از اسـتراتژی های بازاریابی، دست به تبلیغات زنند که این ایده ای کاملا اشتباه است .

در یک کسب کار فعال بخش کوچک وجود ندارد و فقط گردانـندگان آن کوچک هـستند ،همچنین برنامه تبلیغاتی کوچک نیز دراین فضا وجود ندارد. به عبارتی می توان گـفت که : اندازه ، بودجه و گسترده ی فعالیت های یک کسب وکار مهم نیستند و سرمایه گذاری های تبلیغاتی همیشه بزرگ هستند. برای کسب و کار های کوچکی که به دنبال کسب در آمد  بیشتر از راه تبلیغات هستند ، پنج راه حل کلیدی ارائه می دهیم .

جهت دریافت اطلاعات کامل در خصوص مشاوره , برنامه ریزی و بودجه بندی تبلیغاتی با مجموعه طراحی , چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل فرمایید .

چاپ و تبلیغات دنیای نو
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : چاپ و تبلیغات ، مشاوره و بازاریابی ، هدایای تبلیغاتی ، طراحی
  • تلفن: 0021-66740807، 0021-22245441
محصولات و خدمات