درباره ما

گروه تولیدی یـراق پـارس امیدوار است با ارائه طرح های متنوع و جدیدترین مدلها، مشتریان گرامی را در راستای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان همراهی نماید شرکت یراق پارس با بیش از بیست سال سابقه کار در طراحی و ارائه یراقهای مبلی و پرده ای با جدیدترین دستگاهها و بروز ترین مدلها آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز از سرتاسر نقاط کشور می باشد.

سرمه های معمولی
با گذشت سالیان بسیار هنوز بسیاری از تولید کنندگان مبل از سرمه های معمولی ( طرح سه لا ) با رنگ بندی های گوناگون استفاده میکنند این سرمه ها در لوازم تزئیناتی کیف و لباس و لوازم دیگر کاربرد دارد که توسط شرکت یراق پارس تولید و در اختیار تولید کنندگان قرار میگیرد

سرمه های سوپر
این این نوع سرمه ها نسبت به سرمه های معمولی شکیل تر بوده و تولید کنندگان و سازندگان مبل از این سرمه بیشتر استفاده مینمایند. شرکت یراق پارس یکی از تولید کنندگان اصلی این سرمه با تنوع رنگی بسیار، کشش مناسب و کیفیتی عالی نسبت به شرکت های همتای خود در کشور میباشد
نوار تـخـت ها
نوار سرمه های تولیدی شرکت بسیار متنوع و در رنگ بندی و شک های گوناگونی تولید می شود که از پرفروش ترین آنان می توان به نوارهای گیس، محرابی، عینکی، نوار سرمه، نوار پیچ، نوار شانل و نوارهای ابریشمی نام برد. این نوارها امروزه برای مصارف و کارهای تزئینی مخصوص مبل و پرده - کیف و کفش - لباس سرمه و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. در قدیم این تولیدات تنها به منظور استفاده در تولیدات مبلمان کاربرد داشته اما امروزه با تغییر سلیغه ها این تولیدات در کارهای دستی فراوانی به چشم می خورد.


ریشه ها
ریشه ها همواره از کاربردی ترین لوازم تزئینی مبل و پرده بشمار می آیند و این شرکت با تولید ریشه های پفکی، دوبل، دوبل نواردار، دوبل شکوفه، ریشه دامنی و بسیاری دیگر از انواع ریشه سهم به سزایی در تولید و پخش ریشه در کشور داشته است.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
شرکت یراق پارس
نوع فعالیت :
تولید کننده، عمده فروش
خدمات و محصولات :
سرمه های معمولی، سرمه های سوپر، نوارهای تـخـت ها، ریشه ها
نوع مالکیت :
شرکت با مسئولیت محدود

جدیدترین اطلاعات "شرکت یراق پارس" را دریافت کنید:

 
شرکت یراق پارس
[رشت]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش
  • خدمات/محصولات : سرمه های معمولی، سرمه های سوپر، نوارهای تـخـت ها، ریشه ها
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 0132-4240899