پارس سنتر برای شرکتها و مشاغل

وب‌سایت پارس‌سنتر چیست؟

وب‌سایت پارس‌سنتر (ParsCenter.com) یک فهرست دسته‌بندی شده از محصولات، خدمات، شرکت‌ها، تولید‌کننده‌ها و توزیع‌کنندگان ایرانی است که اطلاعات آن توسط خود صاحبان کسب‌وکار تکمیل شده و می‌شود. اگر صاحب یک شرکت یا کسب‌وکار هستید، شما نیز می‌توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را در پارس‌سنتر معرفی کنید.


چگونه عضو پارس‌سنتر شوم؟

عضویت در پارس‌سنتر رایگان و بسیار ساده است کافی است روی لینک ثبت نام رایگان کلیک کنید و در چند مرحله ساده اطلاعات شرکت یا کسب‌وکار خود را وارد نمایید.


وب‌سایت شرکت ما فعال است، چرا عضو پارس‌سنتر شوم؟

با ثبت محصولات و خدمات خود در پارس‌سنتر، اطلاعات شما در فهرست محصولات و خدمات ایرانی با دسته‌بندی بسیار دقیق و پیشرفته قرار می‌گیرد و با توجه به رتبه بالای پارس‌سنتر در اینترنت، مشتریان، راحت‌تر و سریع‌تر شما را پیدا می‌کنند.

محصولات ما خیلی تخصصی است، آیا پارس‌سنتر به درد ما می‌خورد؟

یکی از بزرگترین مزایای پارس‌سنتر استفاده از دسته‌بندی‌های متنوع، دقیق و تخصصی است پس نگرانی بابت نمایش محصولات و خدمات غیر مرتبط در کنار اطلاعات شما در پارس‌سنتر وجود ندارد، همچنین اگر احساس می‌کنید دسته‌بندی متناسب با محصولات شما در پارس‌سنتر وجود ندارد، خوشحال می‌شویم که پیشنهاد اضافه یا ویرایش کردن دسته مورد نظر را به ما بگویید.

امکانات بیشتر پارس‌سنتر چیست و چگونه استفاده کنم؟

تمامی امکانات پایه در پارس‌سنتر برای همیشه رایگان است ولی می‌توانید با پرداخت هزینه و تبدیل عضویت خود از رایگان به ویژه نه تنها محصولات، خدمات و اطلاعات بیشتری در پارس‌سنتر ثبت کنید بلکه پارس‌سنتر به عنوان یک رسانه تبلیغاتی محصولات و خدمات شما را به بازدیدکنندگان، بیشتر و بهتر نمایش می‌دهد، در مورد امکانات عضویت ویژه بیشتر بدانید.

ثبت نام رایگان

تور پارس سنتر

بدون ثبت نام، صفحات مدیریت سایت را ببینید

عضو پارس سنتر شوید

ثبت نام رایگان

عضو پارس سنتر هستید؟ ورود اعضاء