درباره ما

مديريت پوشش هاي افراز از بدو تاسيس برعهده آقاي مهندس هادي ايرانمنش بوده است. ايشان ابتدا شركت فني مهندسي افراز نيارش را در سال ١٣٨٩ در شهر كرمان تاسيس كردند كه فعاليت ابتدايي اين شركت در زمينه طراحي و ساخت غرفه هاي نمايشگاهي مدولار و همچنين طراحي و اجراي نماي ساختمان، معماري محوطه و دكوراسيون داخلي شکل گرفت ولی بدليل اشباع شدن اين گونه فعاليت ها در شهر كرمان و پس از تحقيق و بررسي بسيار در ايران و پيدا كردن پتانسيل موجود در كشور اقدام به طراحي، ساخت و نصب پوشش هاي متحرك بر روي فضاهاي روباز مانند: استخر، پاسيو، نورگير، تراس، رستوران و تالارهاي عروسي كردند.
از همان سال بود كه جان تازه ايي در كالبد شركت افراز نيارش پديد آمد و اشتياق براي تولید و عرضه اين محصول و تجربه در اين صنعت موارد مهمي است كه پیشرفت این مجموعه را در این چند سال بهمراه داشته است.
كليه ي افراد زير مجموعه ي پوشش هاي افراز به حساسيت اين موارد كاملاً واقف هستند.
به لطف و عنايت پروردگار اين مجموعه از سال ١٣٩٤ تحت برند پوشش هاي افراز در ایران همچنان به فعاليت خود با قدرت ادامه ميدهد و تاكنون بالغ بر 20,000 متر مربع پوشش متحرك در اکثر نقاط کشور طراحي و اجرا كرده است.
پوشش هاي افراز هميشه سعي بر اين داشته كه با نگاه به تكنولوژي روز دنيا و پيشرفت اين صنعت در دنيا حركت كند و رقابت اين مجموعه هميشه با آخرين پروژه خود بوده است. و به همين دليل هيچ كدام از پروژه هاي تحويل داده شده شبيه به يكديگر نيستند و هر كدام به صورت منحصربه فرد چه از لحاظ زيبايي و چه از لحاظ طراحي و اجرا در اختيار مشتريان عزيزمان قرار گرفته است.
ضمانت و تعهد در طراحي و اجرا و راه اندازي از اصول پوشش هاي افراز است.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
پوششهای افراز
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
سقف های متحرک و ثابت ، سرپوشیده کردن استخر، سقف پارکینگ، سقف رستوران، سقف بالکن، سقف تراس، نورگیر، آلاچیق، دیوار صوتی، سردرب، سایبان ، پل عابر، سرپوشیده کردن فضاهای روباز، نمای ساختمان، ایستگاه اتوبوس، باغ و ویلا
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص
سال شروع فعالیت :
1389
نام شخص مسئول :
هادی ایرانمنش
گواهینامه های اخذ شده :
غیره

جدیدترین اطلاعات "پوششهای افراز" را دریافت کنید:

 
پوششهای افراز
[کرج]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : سقف های متحرک و ثابت ، سرپوشیده کردن استخر، سقف پارکینگ، سقف رستوران، سقف بالکن، سقف تراس، نورگیر، آلاچیق، دیوار صوتی، سردرب، سایبان ، پل عابر، سرپوشیده کردن فضاهای روباز، نمای ساختمان، ایستگاه اتوبوس، باغ و ویلا
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 026-44386058، 026-44386059