امنیت مالی در سفرهای خارجی با مسترکارت

چرا ویزا کارت ؟ در جواب این سئوال اجازه بدید به گذشته برگردیم .  چندین سال پیش وقتی حادثه ای ناگوار ( خفت گیری و آسیب دیدن روحی و جسمی ) برای یکی از دوستانم در کشور ترکیه اتفاق افتاد از خودم پرسیدم که چرا این اتفاق افتاد ؟

چون ما تحریم هستیم و نمی توانیم از خدمات بانکی بین المللی مانند ویزا کارت یا مستر کارت استفاده کنیم و ناچارا” باید پول نقد را همراهمان به مسافرت ببریم.

داشتن پول نقد باعث بروز این خطرات می شود و ناجوانمردان خارجی این وضعیت رو غنیمت شمرده و با زیر نظر گرفتن مسافران ایرانی آنهایی که از در بازارها در مغازه های شیک می ایستند و قیمت می کنند و به هتل های 3-4 ستاره می روند را زیر نظر گرفته و در موقعیت مناسب اقدام به خفت گیری می کنند.

اگر این دوستم ویزا کارت به همراه داشت خیلی راحت می تونست نهایت 50-60 دلار به زورگیر بدهد و نیاز نبود برای اینکه دار و ندارش را به یغما نبرند با آنها درگیر شده و به شدنت آسیب ببیند و بار پولهایش را از دست بدهد.

داشتن ویزا کارت یا هر کارت بانکی معتبر یک امنیت است.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
الکترونیک آرین صادرکننده گواهینامه رانندگی بین المللی،صادرکننده مسترکارت-ویزاکارت و فروش سیمکارت بین المللی
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : فروش سیمکارت بین المللی، صدور گواهینامه رانندگی، صادر کننده ویزاکارت، مسترکارت، حوالجات ارزی، خرید اینترنتی، پی پال، ویزاکارت فیزیکی، گواهینامه بین المللی، فروش سیمکارت 001، فروش سیمکارت 0044، سیمکارت بین المللی، مسترکارت فیزیکی، ارسال حواله ارزی، تبلیغات
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-28424077، 021-28424078، 021-22535250