وکیل قراردادها

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل متشکل از تیم موفق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی افتخار دارد  به شکل تخصصی در دپارتمان قراردادها بهترین وکیل قراردادها را در اختیار شما گذارد.

قراردادها در زندگی امروزی نقش گسترده ای دارند، از اشخاص عادی تا شرکت های تجاری بزرگ برای نظم دادن به امور خود به قراردادها احتیاج دارند. قراردادها سبب می گردند ثبات و کم و کیف همکاری ها و مشارکت ها افزایش یابد. شما در قرارداد تعهدات طرف خود را مشخص می کند و از سوی دیگر وظایفی را نیز می پذیرید و در نهایت به کسب و کار خود نظم می بخشید.

حال که متوجه اهمیت موضوع شده اید اجازه بدهید در مورد وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور قراردادها یا همان وکیل قراردادها کمی به شما توضیح بدهیم. وکیل قراردادها ( مشاور حقوقی قرارداد ها )، شخصی است که با احاطه و تسلط بر حقوق قراردادها و قوانین و مقررات مربوط می تواند در زمینه مسائل حقوقی و قضایی قراردادهای حقوقی و تجاری مانند موارد زیر همیار و همراه شما باشد :

نقش وکیل قراردادها در مذاکرات قراردادی

مرحله مذاکرات در تمام قراردادها کم و بیش وجود دارد، تصور اینکه مذاکرات فقط مخصوص معاهدات دولتی و قراردادهای عظیم است تصوری غلط است. زمانی که یک کارفرما می خواهد کارگری را به استخدام خود در بیاورد قبل از امضای قرارداد طرفین باید مذاکره کنند تا به تفاهمات مشترک دست پیدا کنند.

موسسه حقوقی اریکه عدل به عنوان تیم موفق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در دپارتمان قراردادها می تواند بهترین وکیل مذاکرات قراردادی و مشاور حقوقی قرارداد ها را در اختیار شما قرار دهد تا به کمک وی بتوانید به بهترین شکل ممکن منافع خود را حفظ کنید. یک وکیل خوب و باتجربه می تواند بهره وری هر مذاکره ای را دوچندان کند.

نقش مشاور حقوقی قرارداد ها در تنظیم قرارداد

پس از مرحله مذاکرات قراردادی نوبت به تهیه پیش نویس و سپس تنظیم قرارداد اصلی می رسد، وکیل تنظیم قرارداد شما در این مرحله نیز حضور خواهد داشت و شش دانگ حواسش به این است که حقی از شما ضایع نشده و پیش نویس قرارداد و اصل آن مطابق با صرف و صلاح شما تحریر گردد.

نقش وکیل و مشاور قراردادها در اجرای قرارداد یک وکیل قراردادها که تجربه کافی در این زمینه دارد می تواند به بهترین نحو ممکن به نحوه اجرای قرارداد نظارت داشته باشد و باز هم در مسیر حفظ منافع شما تلاش نماید.

در این حالت طرف قرارداد هم وظایف خود را جدی گرفته و به انجام آنها همت می گمارد.

نقش وکیل قراردادها در دعاوی قراردادی

معمولا در اکثر قراردادهای منعقد شده تا پایان مدت طرفین به وظایف و تعهدات خود عمل می کنند و هیچ مشکلی پیش نمی آید لیکن در برخی موارد استثنایی ، طرف قرارداد به تعهدات خود عمل نمی کند، مثلا کالاها را به موقع تحویل نمی دهد، به شرایط پرداخت عمل نمی کند یا اینکه کاری که در قرارداد شرط شده است عمل نمی کند یا اینکه کاری که در قرارداد شرط شده است را انجام نمی رساند.

حال تکلیف چیست؟ افراد به این دلیل تن به قرارداد می دهند که بتوانند در صورت تخلف طرف دیگر یا او را به آن کار الزام کنند یا اینکه خسارت بگیرند.

وکیل دعاوی قراردادی که در واقع یک وکیل پایه یک دادگستری انتخاب شده از میان بهترین وکلا می باشد، در دپارتمان قراردادهای اریکه عدل در این زمان، می تواند کمک زیادی به شما کرده و مانع ضایع شدن حق و حقوق قانونی شما شود، وکیل دادگستری شما بسته به منافع شما طرف را الزام به انجام تعهد می کند یا وی را محکوم به پرداخت خسارت می نماید .

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : وکالت و مشاوره حقوقی خانواده، وکالت و مشاوره حقوقی املاک، وکالت و مشاوره حقوقی شرکتها، وکالت و مشاوره حقوقی قراردادها، وکیل جوینت ونچر، وکیل ملکی، وکیل خانواده، وکیل بین المللی، افتتاح حساب بانکی بین المللی، ثبت شرکت بین المللی، وکیل مهاجرت، وکیل قراردادها، حساب بانکی آفشور، ثبت شرکت آفشور، ثبت شرکت ال پی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-22922968