سئو و خدمات بهینه سازی سایت

سئو (SEO) مخفف واژه ی Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.شما با یک سئو اصولی و خوب می‌توانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود و می توانید کاری کنید جستجوی کاربران به سایت شما ختم شوند.

توضیحات خدمت

آمار نشان داده که جستجو، بزرگ‌ترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت ها است. پس سئو و بهینه سازی سایت می تواند در افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند تاثیر به سزایی داشته باشد.ولی سئو  سایت باید با آگاهی کامل و به صورت اصولی انجام شود. و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است نتیجه آن بر عکس عمل کند.

خدمات سئو آرکاوب به صورت کلی
کار سئو و بهینه سازی سایت شما پس از تحلیل و طراحی یک استراتژی جامع، به صورت کاملاً اصولی انجام خواهیم داد. برخی از خدمات سئو تیم آرکاوب به صورت کلی را می توان به این شکل بیان کرد که :

آموزش مقدمات سئو
اصول تحلیل سئو را به شما آموزش می‌دهیم. که در این آموزش، مقدمات سئو و کلیه موارد که برای بهبود رتبه ی سئو موثر است، به صورت کامل توضیح داده خواهند شد. تا بتوانید کار ما را ارزیابی کنید.

تحقیق کلمات کلیدی
تحقیقات کلمات کلیدی می‌تواند به شما در دریافت رتبه در موتورهای جستجو از طریق یک لیست گسترده کمک کند. که ما مشخص می‌کنیم که چه کلمات و عباراتی در زمینه ی کاری شما اهمیت دارند.

بهینه سازی وب سایت
هر اندازه ساختار سایت شما بهینه تر باشد، احتمال کسب رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو بیشتر خواهد بود. هر وب سایت، یک ساختاری دارد. ممکن است ساختار آن خطی و ساده باشد. ممکن است ساختار سایت پیچیده و شلوغ باشد. که ما مراقب ساختار سایت شما هستیم، تا در موتورهای جستجو، کلیک های بیشتری را از کاربران برای سایت شما دریافت کنیم.

لینک سازی اصولی
لینک‌‌سازی (Link Building) می‌‌تواند تعداد لینک‌‌های با کیفیت در یک وب سایت را افزایش دهد و این کار احتمال افزایش رتبه سایت را در موتورهای جستجو بالا می‌‌برد. همچنین لینک سازی یک تکنیک بازاریابی ثابت شده برای شناساندن یک برند است.

ما تمام لینک های سایت شما را بصورت طبیعی و با فعالیت در سطح اینترنت ایجاد می‌کنیم و به وسیله ربات یا خرید بک لینک برای شما بک لینک نمی‌سازیم.

سئو محتوای وب سایت
می توان گفت دو قسمت اصلی سئو، بهینه سازی ساختار وب سایت و محتوای وب سایت است. کیفیت و عملکرد وب‌سایت شما نه تنها بر رتبه ی شما در موتورهای جستجوگر تاثیرگذار است، بلکه در ارتقای تجربه ی کاربر نیز موثر می‌باشد.ما بهترین تکنیک‌ها و استاندارد های بهینه‌سازی را برای شما بکار خواهیم برد.

بهینه سازی ساختار وب سایت
ساختار صفحات و مسیرهای داخلی وب سایت شما را درست می‌کنیم تا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجوگر خوانده شوند.این مورد اکثرا در طراحی سایت اختصاصی بصورت کامل رعایت میگردد و ۱۰۰ دردصد مطابق با الگوریتم های گوگل کدنویسی میشوند.

بهینه سازی محتوا برای کلمات کلیدی
 بهینه سازی کلمات کلیدی، انتخاب مناسب کلمات کلیدی و در نظر گرفتن تعداد استاندارد آن و به کاربردن کلمات کلیدی در مکان های مناسب برای کمک به بهبود رتبه وب سایت در کلمات کلیدی مورد نظر است. ما مطمئن می‌شویم که کلمات کلیدی اصلی و فرعی، در وب سایت شما مورد استفاده قرار گرفته و بر روی آنها تاکید شده است.

 

شرکت دیجیتال مارکتینگ آرکاوب
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، تبلیغات اینترنتی، سئو، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره توسعه کسب و کار، راه اندازی سیستم کسب و کار، مدیریت پیج اینستاگرام و سایر سوشیال ها
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0041-33353600