درباره ما

گروه صنعتی آزمون با تأسیس درسال 1362 و با استعانت از خداوند متعال در حال حاضر به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در داخل کشور بر اساس استاندارد‌های بین‌المللی ASTM, EN, BS, AASHTO, DIN و استاندارد ملی ISIRI در بخش مصالح ساختمانی می‌باشد که اکنون تحت نام شرکت آزمون ساز مبنا به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
در حال حاضر در مجموعه کارخانه‌ای به مساحت 4500 متر مربع و با همکاری 75 نفر پرسنل مجرب کلیه نیازمندی‌های مهندسین مشاور، آزمایشگاه‌های فنی و مکانیک خاک، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، کارخانه‌های تولید کننده مصالح ساختمانی، مؤسسات تحقیقاتی و ... را به کاملترین نحو ممکن تأمین نموده و به عنوان یک نهاد کاملا ایرانی با افتخار اعلام می‌کند که تولید کلیه تجهیزات، بر پایه دستاورد‌های علمی مهندسان ایرانی بوده و در این راستا گام بزرگی در جهت خودکفایی ایران برداشته است.
با استفاده از کادر مهندسان الکترونیک و برنامه نویسان خود راه‌حل‌های جدیدی برای اتوماسیون نرم‌افزار و سخت افزارهای آزمایشگاهی ارائه داده است و این خدمات را با دانش بومی و با بالاترین کیفیت و دقت ارائه می‌نماید.
شرکت آزمون ساز مبنا اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت TÜV NORD آلمان در حوزه تولید تجهیزات آزمایشگاهی است که مهمترین هدف خود را در سال‌های اخیر ارتقاء کیفیت محصولات و انطباق هر چه بیشتر آنها با استاندارد های بین المللی و ملی قرار داده است. این هدف گذاری در راستای کسب هرچه بیشتر رضایت‌مندی مشتریان و مصرف کنندگان می‌باشد.
در سال 3931 به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاه مصالح ساختمانی و عمران موفق به اخذ عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین گواهینامه توانمندی فناورانه از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران و وزارت علوم، تحقيقات و فناوری شده است.
در سالیان گذشته هم راستا با فعالیت خود در صنعت ساختمان و عمران ایران موفق به دریافت ده‌ها تندیس و لوح تقدیر از انجمن بتن ایران، مرکز تحقیقات بتن ایران و بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی ایران زمین گشته است، اما ما معتقدیم که اعتماد جامعه مهندسین کشور عزیزمان و پشتیبانی آنها از تولیدات این شرکت بزرگترین مدال و دستاورد برای ما و مهم‌ترین دلیل موفقیت ماست.
آزمون ساز مببنا تولید کننده برتر تجهیزات ازمایشگاهی مکانیک خاک، بتن، قیر، آسفالت و.... مانند انواع جک بتن شکن در ظرفیتهای مختلف و کارکردهای متفاوت در مدلهای دیجیتال و تمام اتوماتیک و...، دستگاه ذوب و یخبندان، دستگاه بلین اتوماتیک، اتوکلاو، سی بی ار و انواع الک آزمایشگاهی ، استرکشن آسفالت، چکش تراکم و صدها دستگاه دیگر که برای مشاهده مشخصات انها و آشنایی میتوانید کاتالوگ آزمون را مطالعه فرمایید.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
شرکت آزمون ساز مبنا- تولید و فروش تجهیزات آزمایشگاه خاک، بتن، قی، آسفالت، سنگ و مقاومت مصالح ساختمانی
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
جک بتن - جک بتن شکن، چکش اشمیت، شیکر الک آزمایشگاهی، سه محوری خاک، جک مارشال اسفالت، اتوکلاو سیمان - بلین سیمان، تجهیزات ازمایشگاه اجر و موزایک وبلوک، تجهیزات ازمایشگاه مکانیک خاک، قالب بتن - قالب سیمان، کرگیر بتن، اسلامپ بتن، الک ازمایشگاهی، سی بی ار خاک، تک محوری خاک، استرکشن آسفالت، قالب مارشال
نوع مالکیت :
شرکت با مسئولیت محدود
سال شروع فعالیت :
1362

جدیدترین اطلاعات "شرکت آزمون ساز مبنا- تولید و فروش تجهیزات آزمایشگاه خاک، بتن، قی، آسفالت، سنگ و مقاومت مصالح ساختمانی" را دریافت کنید:

 
شرکت آزمون ساز مبنا- تولید و فروش تجهیزات آزمایشگاه خاک، بتن، قی، آسفالت، سنگ و مقاومت مصالح ساختمانی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : جک بتن - جک بتن شکن، چکش اشمیت، شیکر الک آزمایشگاهی، سه محوری خاک، جک مارشال اسفالت، اتوکلاو سیمان - بلین سیمان، تجهیزات ازمایشگاه اجر و موزایک وبلوک، تجهیزات ازمایشگاه مکانیک خاک، قالب بتن - قالب سیمان، کرگیر بتن، اسلامپ بتن، الک ازمایشگاهی، سی بی ار خاک، تک محوری خاک، استرکشن آسفالت، قالب مارشال
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-61907
بروز رسانی 3 ماه قبل