عدم قطعیت کالیبراسیون

مشاوره جهت خرید تجهیزات، آموزش،استقرار سیستم،اخذ گواهینامه و ...

محاسبه :
بهترین توان آزمایشگاه
محاسبه :
عدم قطعیت اندازه گیری
انجام :
تضمین کیفیت نتایج آزمایشگاه
افزایش :
اسکوپ کاری آزمایشگاه
استقرار :
الزامات فنی
استقرار :
الزامات سیستمی
مشاوره :
خریدتجهیزات
ایجاد :
سوابق موردنیاز
اخذنوبت :
درموسسه استاندارد
برگزاری :
آموزشهای تئوری
برگزاری :
کارگاه عملی
آموزشهای :
عملی بلندمدت
نگهداشت سیستم :
1یا2ساله
مشاوره :
ساخت آزمایشگاه
قیمت :
وابسته به اسکوپها

توضیحات خدمت

خدماتی که در ذیل ارایه می نماییم بصورت خدمات پشتیبانی برای محصولات ما می باشد. حرفه و تخصص ما کارهای آزمایشگاهی می باشد . خدماتی که در ذیل آمده است جهت ارایه به مشتریانمان بوده و با کمترین هزینه این خدمات قابل ارایه می باشد. کارشناسان ما با توجه به تجربه و مهارت در آزمایشگاههای پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما در کوتاهترین زمان ممکنه می باشند. در کنار این خدمات کلیه مدارک فنی و استانداردهای مرتبط بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

برخی از اینگونه خدمات شامل انجام کلیه محاسبات مربوط به الزامات فنی استاندارد ایزو 17025 نظیر :

- تعیین بهترین توان اندازه گیری آزمایشگاه با توجه به تجهیزات موجود مشتری

- محاسبه و تخمین عدم قطعیت اندازه گیری برای هر کمیت نظیر: الکتریک-دما-فشار-نیرو وگشتاور-ابعاد-اوزان-شیمی-اپتیک و ...

- انجام امور مربوط به تضمین کیفیت نتایج آزمایشگاه بصورت عملی و بااستفاده از آخرین تجربیات بکارگرفته شده در ایران

- ارایه آموزشهای تئوری و عملی در محیط ازمایشگاه یا محل مشتری با ارایه گواهینامه آموزشی مورد تایید موسسه استاندارد

- مشاوره جهت تجهیزآزمایشگاه و خرید تجهیزات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها(با توجه به تجربیات دهه ها کارشناسان ما در آزمایشگاه و تسلط کامل بر کلیه تجهیزات و کلیه سازندگان کالیبراتورها که در ایران شناخته شده اند، ما می توانیم با توجه به بودجه شما و هدفهایتان، بهترین انتخابها را به شما پیشنهاد نماییم. (چه بسا در بسیاری مواقع نیاز به پرداخت هزینه های زیاد برای انجام برخی امور نباشد و با استناد به استانداردهای خاصی میتوان صرفه جویی مناسبی در هزینه ها بعمل آورد و منابع مالی سازمان صرف امور دیگری نظیر افزایش اسکوپ کاری یا بهبود تجهیزات در بخشهای دیگری شود)

- نگهداشت سیستم کیفیت و نیازهای فنی در طول یکسال یا دو سال - پس از اخذ گواهینامه استاندارد که میتواند گواهینامه استانی بر اساس روش اجرایی NACP-13 باشد و یا اخذ گواهینامه ایزو 17025 از موسسه استاندارد ایران ، نیاز می باشد تا مشاور تا مدتی (یکسال یا دوسال) در کنار سیستم شما بوده و پاسخگوی سوالات و ابهامات کارشناسان فنی و یا مشتریان شما باشد. سوالات فنی در خصوص برخی تجهیزات که مشتریان برای شما می آورند، ابهامات در الزامات سیستمی و فنی که هنگام اجرا و پس از ایجاد سوابق در آزمایشگاه بیشتر نمود پیدا می کنند و غیره. که همواره نیاز می باشد تا مشاورتان بصورت کامل پاسخگو و گره گشای ابهامات سیستم باشد.

- گرفتن نوبت در کوتاهترین زمان(2 یا 3 یا 4 ماهه) در موسسه استاندارد ایران جهت برگزاری هرچه سریعتر ممیزی پایانی با بهترین هزینه ، کوتاهترین زمان و بی دردسرترین ممیزی ... ( لازم به توضیح است که شما میتوانید دونوع رویه را جهت بستن قرارداد ممیزی با موسسه استاندارد ایران منعقد نمایید: حالت اول بدون هزینه می باشد و حالت دوم پرداخت هزینه به همراه دارد و ....)

حتما با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان به شما مشاوره های مورد نیاز را ارایه دهند ...

شرکت کالا کیفیت ستاک CALTESCO
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : تامین تجهیزات اندازه گیری،آزمون و کالیبراسیون، ارایه خدمات پس از فروش، برگزاری آموزشهای تخصصی مترولوژی و کالیبراسیون، انجام خدمات کالیبراسیون، تعمیر و بازسازی تجهیزات کالیبراسیون، مشاوره جهت استقرار سیستمهای مدیریت کیفیت، مشاوره رایگان جهت ساخت و تجهیز آزمایشگاه، اخذ نشان CE ، تامین استانداردهای بین المللی، مشاوره جهت اخذ علامت استاندارد ایران جهت محصولات، مشاوره جهت تدوین استاندارد کارخانه ای، ممیزی وصدورگواهینامه سیستمهای کیفیت ، مشاوره جهت استاندارد کارخانه ای، ثبت برند و علامت تجاری، برگزاری سمینارهای علمی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 0912-6387256