مزایای خانه هوشمند

 شاید در نگاه اول اینگونه به نظر برسد که اجرای سیستم مدیریت هوشمند ساختمان ، هزینه زیادی را در پی خواهد داشت، ولی میزان صرفه جویی در هزینه های جاری ساختمان ناشی از اجرای این سیستم ، می تواند در مدت کوتاهی هزینه های اولیه را جبران نموده و سطح بالاتری از آسایش و امنیت را برای ساکنان به ارمغان آورد. 

صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های  تعمیر و نگهداری
مطالعات نشان داده است که استفاده از سیستم هوشمند ساختمان میتواند بطور متوسط بین  50 تا 75 درصد از مصرف انرژی و هزینه های جاری ساختمان را کاهش دهد. علاوه براین موجب کاهش استهلاک و افزایش طول عمر دستگاهها می گردد.تمامی تجهیزات ساختمان هوشمند این شرکت بدون تخریب و بر پایه پروتکل های بی سیم بصورت وای فای نصب و راه اندازی می گردند.

افـزایش ایمنی و امنیت

یکی از مهمترین دلایل استفاده از سیستم های هوشمند درساختمان ، ایجاد محیطی امن و حفاظت شده برای ما میباشد. در یک ساختمان هوشمند شما میتوانید هنگام خروج ، سیستم امنیتی را فعال نمائید. به این ترتیب سنسورهای نصب شده ، نقش نگهبانان را برای شما ایفا خواهند کرد که در شرایط بحرانی با ارسال سریع و به موقع اعلام خطر می تواند در جلوگیری از حوادث و کاهش اثرات آن نقش مؤثری داشته و به طور خودکار پیامهای اضطراری را به افراد یا ارگانهای ذیصلاح ارسال نماید. همچنین کنترل درب ورودی و اتصال آن به دوربین مدار بسته و دستگاههای ثبت ورود میتواند ایمنی سیستم را بطور قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

 افزایش زیبایی و ارزش افزوده ساختمان 

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
شرکت فنی و مهندسی کام نت
[کرج]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : یو پی اس، استابیلایزر، دوربین مدار بسته، هوشمند سازی ساختمان BMS، ups، تعمیرات یو پی اس، ترانس، فیبارو، خانه هوشمند، هوشمند سازی، لیست قیمت یو پی اس، HDL، قفل دیجیتال، سامسونگ، اپل، برق اضطراری
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 026-32269854، 026-32269874، 026-36673301