دلکو لیفتراک و چگونگی عملکرد آن

دلکو لیفتراک قطعه ای است که جریان ولتاژ بالا را از کوئل به شمع ها هدایت میکند تا به ترتیب احتراف منظم کند .

دلکو لیفتراک دو عمل را انجام میدهد یکی کمک به کوئل برای ایجاد جریان برق قوی و عمل دوم اینکه برق قوی ایجاد شده در کوئل گرفته به سیلندر برای خوردن جرقه تقسیم نماید .

در هر یک از سیلندر ها قطعه ای به نام شمع بسته شده که جریان برق قوی از دلکو تحویل آنها شده و به شکل جرقه از آن برای آتش زدن گاز استفاده میکنند .

در کنار دلکو لیفتراک قطعه ای کوچکی به نام فیوز دلکو قرار دارد که میتوان آن را قطعه حساس دلکو نامید زیرا با سوختن فیوز یا در نبود اولا موتور روشن نمیشود .

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
فراز ماشین پویا وارد کننده و عرضه کننده لوازم یدکی لیفتراک (FAMCO MACHINRY GROUP )
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : لوازم یدکی لیفتراک و پمپ کلاچ لیفتراک، واتر پمپ لیفتراک و پمپ بنزین لیفتراک، پمپ هیدرولیک لیفتراک و پمپ حرکت گیربکس لیفتراک، توربین لیفتراک و رادیاتور لیفتراک، دسته حرکت لیفتراک و دسته راهنما لیفتراک، سرسیلندر لیفتراک و کاربراتور لیفتراک، پایه فیلتر گازوییل لیفتراک و سیبک اکسل لیفتراک، دیسک کلاچ لیفتراک و صفحه کلاچ لیفتراک، اویل پمپ لیفتراک و پروانه موتور لیفتراک، دنده فلایویل لیفتراک و پوسته فیلتر هواکش لیفتراک، استارت لیفتراک و دینام لیفتراک، کیت تعمیر رگلاتور لیفتراک وشاتون لیفتراک ، پیستون موتور لیفتراک و میل سوپاپ لیفتراک، کفشک لنت ترمز لیفتراک و رینگ موتور لیفتراک، سیلندر ترمز چرخ لیفتراک و بلبرینگ کلاچ لیفتراک، سلونویید گیربکس لیفتراک و شیر کنترل بالابر لیفتراک
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-56078597، 09120838339
بروز رسانی 11 ساعت پیش