تفاوت بيمه عمر و تشكيل سرمايه سامان نسبت به ديگر بيمه نامه هاي عمر ...

پس از تحقیق و بررسی فنی بیمه های عمر موجود در ایران متوجه شدیم که در حال حاضر بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان نسبت به دیگر بیمه نامه های عمر موجود دارای مزایای متعددی است که تعدادی از آنها را برایتان می آورم:

1- محدودیت سنی برای بیمه شدن وجود ندارد و تمام افراد زیر 70 سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این نوع بیمه عمر باشند.

 

2- سود سرمایه گذاری در این نوع بیمه نامه باتوجه به میزان ریسک پذیری شما متفاوت است که تعیین ریسک آن هم توسط خودتان مشخص خواهد شد.

 

3- به بیمه گذارانی که یه صورت سالیانه ویا شش ماهه حق بیمه پرداخت میکنند کارت اعتباری تعلق میگیرد.

 

4- در بیمه نامه های عمر بیمه سامان سرمایه حادثی سقف ندارد.

 

5- در صورتی که سالی مشکل مالی شدید داشتید و قادر به پرداخت حق بیمه خود نبودید امکان پرداخت حق بیمه از محل اندوخته شما وجود دارد!

 

6- از سال دوم صدور بیمه نامه امکان برداشت از حساب اندوخته برای شما میسر است.

 

7- بیمه سامان هزینه های امراض خاص (سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضا و جراحی قلب باز) که در طول مدت بیمه حاصل شود را تا سقف ۲۱ میلیون تومان می پردازد که حتی تا چند نوبت قابل پرداخت است.

 

۸- شما می توانید از سال دوم صدور بیمه نامه به بعد به اندازه ارزش اندوخته صندوق خود وام دریافت کنید که بهره این وام برابر کمترین میزان بهره بانک سامان در آن سال خواهد بود.

 

۹- شما بعد از اتمام مدت بیمه می توانید اندوخته صندوق خود را به صورت مستمری بازنشستگی دریافت کنید و اندوخته صندوق خود را کماکان در سبد سرمایه گذاری حفظ کنید.

 

۱۰- در صورتی که بیمه شده بر اثر حادثه ای دچار ازکارافتادگی دائم شود بیمه سامان ۵۰٪ سرمایه فوت را به شخص پرداخت می کند تا بتواند تاحدودی جوابگوی هزینه های شخص باشد.

 

۱۱- در صورتی که با نامه معتبر پزشکی اثبات شود بیمه شده در سال پایانی عمر خود است و امیدی به معالجه وی نیست بیمه سامان در صورتی که اندوخته صندوق شخص به صفر رسیده باشد ۲۵٪ از سرمایه فوت را به خود شخص پرداخت می کند و مابقی بعد از فوت بیمه شده به بازماندگان پرداخت می شود.

 

۱۲- کلیه بیمه گذاران از پرداخت مالیات سرمایه بیمه معاف هستند.

 

۱۳- در صورتی که بیمه گذار یعنی شخصی که حق بیمه را پرداخت می کند دچار از کارافتادگی کامل شود به طوری که نتواند به شغل و تخصص خود بپردازد بیمه سامان متعهد به پرداخت حق بیمه این بیمه گذار به مدت ۱۰ سال بر اساس آخرین مبلغ پرداختی شخص می شود.

 

۱۴- برای افراد کمتر از پنجاه سال تا سرمایه ۱۵ میلیون تومان و همچنین کودکان زیر ۱۵ سال نیاز به هیچگونه آزمایشی برای تشخیص سلامت ندارند.

 

۱۵- در صورت فوت بیمه شده به صورت طبیعی سرمایه فوت به بازماندگان یا ذینفع پرداخت می گردد که در صورتی که فوت شخص بر اثر حادثه باشد چهار برابر سرمایه فوت پرداخت می شود.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
آتیه سازان بیمه سامان (سرپرستی استان اصفهان)
[اصفهان]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : بیمه عمر و تشکیل سرمایه، بیمه تکمیلی بازنشستگی، بیمه نامه عمر گروهی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی عام
  • تلفن: 0311-6278481