مشاوره حقوقی تلفنی

افراد دوراندیش قبل از انجام کارهای حقوقی مانند بستن قرارداد، معامله، تجارت، ازدواج، طلاق، طرح شکایت و یا دفاع از پرونده های دادگستری با مشاوره حقوقی با یک وکیل دادگستری و کسب آگاهی از موارد قانونی موقعیت خود را در مسائل و مشکلات به وجود آمده میسنجند. در واقع مشاوره حقوقی فقط مربوط به پرونده های قضایی نمیباشد میتواند سهل انگاری در تنظیم قرارداد، معامله، تجارت و... باشد. در صورتی که میخواهید امور مربوط به پرونده خود را با راهنمایی و مشاوره حقوقی وکیل انجام دهید میتوانید با مشاوران حقوقی موسسه به صورت تلفنی در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم از طرف مشاوره حقوقی صورت پذیرد. مشاوره حقوقی شامل مشاوره حقوقی انحصار وراثت، مشاوره حقوقی طلاق در کمترین زمان، مشاوره حقوقی نفقه،  مشاوره حقوقی چک، مشاوره حقوقی کلاهبرداری، مشاوره حقوقی با وکیل ، چگونگی ثبت شرکت با مسئولیت محدود، مشاوره حقوقی ملکی،  نوشتن قرارداد بانظارت وکیل، مراحل وصول مطالبات،  مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی وصول مطالبات، بهترین مشاوره حقوقی مهریه، مشاوره حقوقی طلاق توافقی و... شما میتوانید جهت مشاوره حقوقی حضوری یا تلفنی با وکلای متخصص ، راهکارهای حقوقی را دریافت و یا پرونده خود را جهت دادن وکالت به وکیل متخصص بسپارید.

مشاوره حقوقی شما را در تصمیم گیری های حیاتی یاری میدهد. نکته حائز اهمیت در مشاوره حقوقی رایگان ، دانش و آگهی  معتبر تری نسبت به جستجو در اینترنت به دست خواهید آورد. بنابراین در خصوص مشاوره حقوقی رایگان تعلل نکنید و از این امکان رایگان استفاده کامل را ببرید. بهتر است قبل از انجام هر کاری برای جلوگیری از بروز مشکل و یا کلاهبرداری با مشاوره حقوقی  تماس حاصل نمایید

در مشاوره حقوقی تلفنی شما میتوانید اسناد و مدارک خود را از طریق فکس، ایمیل و ... ارسال نمایید پس از بررسی مستندات مشاوره حقوقی و راهکارهای لازم را از وکلا دریافت نمایید. در صورت نیاز به زمان بیشتر جهت مشاوره حقوقی میتوانید به صورت حضوری هم از مشاوره حقوقی بهره مند شوید. با شروع مشکل حقوقی علاوه بر هزینه های جاری به شدت هزینه های روحی و روانی بر افراد متحمل خواهد شد. داشتن یک مشاوره حقوقی در کنار خود قطعا می تواند از خیلی از هزینه های غیرضروری و فشار روحی را کاهش بدهد.

مشاوره حقوقی در موارد زیر توسط وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ارائه می گردد :

 • مشاوره حقوقی به منظور جلوگیری از وقوع مشکلات حقوقی
 • مشاوره حقوقی در مورد مسائلی که احتمال وقوع آن وجود دارد
 • مشاوره حقوقی در موضوعات حقوقی بوجود آمده که هنوز اقدام قانونی پیرامون آن از سوی طرفین انجام نگرفته است
 • مشاوره حقوقی پیرامون موضوعات و مسائلی که در مراجع قضایی اعم از دادسراها و یا دادگاه ها در جریان بوده و تحت رسیدگی است
 • مشاوره حقوقی پیرامون مسائل و مشکلات حقوقی شرکتها و اشخاص حقوقی
 • مشاوره حقوقی پیرامون تنظیم دادخواست ، لوایح ، اعتراض به نظر کارشناس و تنظیم دادخواست و لایحه تجدیدنظر خواهی و . . . 
 • مشاوره حقوقی پیرامون مطالعه پرونده در دادگاه و توسط وکیل دادگستری
 • مشاوره حقوقی پیرامون تنظیم قرارداد و یا نظارت بر انعقاد آن
 • مشاوره حقوقی به جهت عدم استطاعت مالی در مقایسه با انتخاب وکیل دادگستری
 • مشاوره حقوقی به جهت سئوال حقوقی و یا اطلاع از موضوعات حقوقی

با توجه به این که مسائل و موضوعات حقوقی تنوع و پیچیدگی های خاص خود را دارا هستند لذا چنانچه شخصی بخواهد از موضوع حقوقی و یا کیفری خاصی اطلاع حاصل نماید و یا سئوال حقوقی ، کیفری و خانواده داشته باشد می تواند با مشاوره حقوقی موسسه تماس حاصل نماید.

 

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
موسسه حقوقی پارسه
[تهران]
 • نوع فعالیت: خدمات
 • خدمات/محصولات : مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته شبانه روزی
 • تلفن: 021-22883230