پچ کورد فیبرنوری Fiber Optic Patch Cord

FO Patch Cord SM 9/125 SC-LC - FO Patch Cord MM 50/125 SC-LC

شرکت سازنده :
آیتکس
قیت همکار / عمده فروشی :
استعلام قیمت
داده پردازان ایتوک (نمایندگی رسمی NEC در ایران)
[تهران]
  • نوع فعالیت: عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : نمایندگی NEC، نماینده NEC، iTECS، آیتکس، مرکز تلفن NEC، سانترال NEC، تلفن NEC، مرکز تماس
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-86129447