مراحل جوجه کشی موفق با دستگاه جوجه کشی

هچ جوجه ها با استفاده از یک دستگاه جوجه کشی مراحل جوجه کشی موفق | هچ جوجه ها با استفاده از دستگاه جوجه کشی یکی از راه های جالب برای گسترش دادن گله و یادگیری درباره چرخه زندگی این پرنده ها است. انجام دادن عمل جوجه کشی با اتکا بر تحقیقات زیاد و آمادگی لازم باعث می شود تا مراحل این کار با اطمینان و راحتی بیشتری صورت بگیرد.

توضیحات خدمت

هچ جوجه ها با استفاده از یک دستگاه جوجه کشی

 

مراحل جوجه کشی موفق | هچ جوجه ها با استفاده از دستگاه جوجه کشی یکی از راه های جالب برای گسترش دادن گله و یادگیری درباره چرخه زندگی این پرنده ها است. انجام دادن عمل جوجه کشی با اتکا بر تحقیقات زیاد و آمادگی لازم باعث می شود تا مراحل این کار با اطمینان و راحتی بیشتری صورت بگیرد.

قدم شماره 1 : انتخاب کردن تخم ها

در آغاز شما به تخم های تمیز و دارای شکل مناسب نیاز دارید. نکته حائز اهمیت این است که هنگامی که تخم ها به صورت طبیعی در حال حذف کردن لایه می باشد شما نباید تخم ها را مورد شست و شو قرار دهید. تخم های کثیف باعث رشد باکتری و آلوده شدن دستگاه جوجه کشی شما می شوند. اگر شما از قبلا مرغ و خروس دارید می توانید از تخم های آنها استفاده کنید. همچنین شما می توانید تخم های نطفه دار را از یک پرورش دهنده یا فروشنده مواد غذایی تهیه کنید.

تخم های سالم از مرغ های سالم بدست می آیند بنابراین مطمئن شوید که گله شما از مواد مغذی ، سالم و بهداشتی تغذیه کنند.

گروه صنعتی اسکندری
[ارومیه]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : رطوبت ساز، مه پاش، هیتر، بخاری کارگاهی، چیلر، یخ ساز، کارخانه یخ، انواع سردخانه، بخاری مرغداری، بخاری گلخانه، جت هیتر، فن سیر کوله، دستگاه جوجه کشی، ماشین جوجه کشی، رطوبت سنج و دما سنج دیجیتال، هواساز
  • نوع مالکیت: تعاونی
  • تلفن: 044-32341796، 044-32346612
بروز رسانی 4 هفته قبل