دستگاه جوجه کشی ارزان خانگی ایزی باتور 5

دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 5 ایزی باتور 5 یکی از برترین دستگاه ها برای جوجه کشی از پرندگان با راندمان بالا میباشد . از این دستگاه برای جوجه گیری از انواع پرندگان و خزندگان مورد استفاده قرار می گیرد . ایزی باتور 5 در زمره دستگاه های جوجه کشی خانگی میباشد .

توضیحات خدمت

دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 5

ایزی باتور 5 یکی از برترین دستگاه ها برای جوجه کشی از پرندگان با راندمان بالا میباشد . از این دستگاه برای جوجه گیری از انواع پرندگان و خزندگان مورد استفاده قرار می گیرد . ایزی باتور 5 در زمره دستگاه های جوجه کشی خانگی میباشد .

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 مجهز به شانه های همکاره میباشد که قادر است هر سایز تخم را در خود جای دهد . سنسور فوق العاده پیشرفته SHT Sensirion در این دستگاه بکار رفته است . این سنسور ساخت کشور سوئیس بوده و یکی از برترین مدل ها در سراسر دنیا است . این دستگاه مجهز به سیستم چرخش تخم به صورت 360 درجه میباشد که همانند عملکرد مرغ مادر شبیه سازی شده است .

بدنه و درب این دستگاه از جنس بلور نشکن بوده و دودی است ؛ این عامل مانع ورود اشعه های مضر خورشید به داخل دستگاه می شود . ساخت همه قطعات این دستگاه در مالزی انجام شده و در ایران ضد نویز مونتاژ شده است . ایزی باتور 5 دارای قابلیت امکان اتصال به برق اضطراری میباشد که مشکل امکان قطع شدن برق را حل کرده است .

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 ساخت گروه صنعتی اسکندری دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد .

  

گروه صنعتی اسکندری
[ارومیه]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : رطوبت ساز، مه پاش، هیتر، بخاری کارگاهی، چیلر، یخ ساز، کارخانه یخ، انواع سردخانه، بخاری مرغداری، بخاری گلخانه، جت هیتر، فن سیر کوله، دستگاه جوجه کشی، ماشین جوجه کشی، رطوبت سنج و دما سنج دیجیتال، هواساز
  • نوع مالکیت: تعاونی
  • تلفن: 044-32341796، 044-32346612
بروز رسانی 4 هفته قبل