ساخت و تولید سوکت، کانکتور و ترمینال های الکترونیکی

طراحی، ساخت و تولید انواع سوکت، کانکتور و ترمینال های الکترونیکی

جنس :
PA66 - ABS HH
ولتاژ :
12-380V
آمپر :
10-50A
قیمت هر قطعه :
از 2,500 تا 60,000 ریال
تاریخ به روزرسانی قیمت :
4 آذر 1396

توضیحات خدمت

با توجه به نیاز روزافزون دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی به برد ها و قطعات الکترونیکی، لزوم بکارگیری سوکت ها، کانکتورها و ترمینال ها در هنگام اتصال این قطعات در بخش های مختلف کاملا محسوس است. کانکتور ها با توجه به نوع کاربردشان بر اساس نیاز به ولتاژ و جریان خاص، در ابعاد گوناگون و با جنس های مختلف ساخته می شوند. با توجه به استفاده بیش از اندازه این قطعات در واحدهای الکترونیکی، بیشتر دستگاه ها نیاز فراوانی به این قطعات در حوزه های مختلف صنعتی اعم از خودرو و دیگر ماشین آلات صنعتی دارند.

 

لازم بذکر است که با بکارگیری نرم افزارهای ویژه در دفتر طراحی گروه صنعتی کوشاپلاستیک، ساخت این گونه از قطعات حساس با در نظرگرفتن دقت ابعادی بالا، در راستای تامین کیفیت مورد نیاز بخوبی فراهم گردیده است.

 

همکنون توزیع گوناگونی از سوکت ها و ترمینال های مورد استفاده در صنایع، در گروه صنعتی کوشاپلاستیک در حال ساخت و تولید است. همچنین این گروه صنعتی آمادگی کامل خود را برای ارائه طرح های جدید در این گستره و نیز ساخت و تولید نسل جدید کانکتورها اعلام می نماید.

 

 

گروه صنعتی کوشاپلاستیک (.Injection Molding Tech. & Plastic Design Eng)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : ساخت قطعات صنایع نفت، پتروشیمی و پالایشگاهی، ساخت قالب های تزریق پلاستیک، تولید قطعات پلیمری، مشارکت اقتصادی و فنی در زمینه تولید مجموعه قطعات، ماشینکاری پیشرفته، مشاوره در زمینه طراحی و ساخت قطعات صنعتی، مشاوره در زمینه انتخاب مواد پلاستیک و پلیمری، مشاوره در زمینه تولید قطعات پلیمری، ساخت قالب های سنبه ماتریس، طراحی و ساخت قطعات صنعتی، تولید قطعات پلاستیک فلز در تیراژ انبوه
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-66805338
بروز رسانی 11 ساعت پیش