پوشش ضدمیکروبی مانیتور تاچ اسکرین کیوسک

ادرس سایت شرکت مبنا پارس : http://lamsy.ir/

 

کیوسک ها با مانیتور لمسی به گونه ای طراحی شده اند که کاربر بتواند با اثر انگشت به راحتی به هدف خود برسد. موضوع مهمی که در این میان مطرح میشود بحث پاکیزکی کیوسک  است. وجود جرم و باکتری های فراوان بر روی مانتیور لمسی کیوسک و حتی بخش های دیگر به دلیل استفاده مداوم کاربر از کیوسک و لمس آن مسئله ایست که باید به آن توجه ویژه داشت.

این باکتری و جرم اگرچه بر روی عملکرد مانیتور و کیوسک هیچ گونه تاثیر منفی ندارد اما برای کاربران بسیار مضر هستند. ویروس هایی نیز هستند که تا 24 ساعت بر روی کیوسک باقی میمانند و تصور کنید در طول روز چند نفر با کیوسک سر و کار دارند. کیوسک های نصب شده در درمانگاه ها و بیمارستان ها ، مدارس ، ارگان های دولتی جزء دسته کیوسک هایی هستند که به دلیل کاربران بیشتر آلودگی زیادتری دارند.

پاک کردن روزانه کیوسک ها توسط مجریان باعث میگردد مقداری از باکتری ها و جرمها از سطح کیوسک پاک شود.البته راه حل های زیادی برای جذف کامل باکتری ها از روی کیوسک وجود دارد و بعضی از این راه حل ها هم برای پوست کاربر و محیط مضر بوده و در استفاده طولانی مدت باعث خسارت به مانیتور لمسی و کیوسک می شود. 

محافظ ضد باکتری هم موردی است که گاهی مطرح میگردد البته این محافظ نیز خیلی قابل اطمینان نیست و تا حدودی میتواند از انتقال باکتری ها از کاربری به کاربر دیگر جلوگیری نماید. 

ما در نهایت میتوانیم با شوینده های مجاز که آسیبی به بدنه کیوسک و مانیتور لمسی وارد نمیکند استفاده نماییم تا از انتقال باکتری و ویروس از کیوسک به کاربر و از کاربری به کاربر دیگر جلوگیری شود. 

 

ترجمه : خانم ر - ب ( بخش روابط عمومی شرکت مبنا پارس)

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های 88636780 - 88026922 تماس حاصل فرمایید. 

 آدرس : 

 دفتر مركزي : تهران، كارگر شمالي، بالاتر از فاطمي، خيابان خسروي، پلاك 69، طبقه اول    كدپستي: 1413645341

                        تلفن: 88026922 – 88636780         فاكس: 88636780     www.lamsy.ir 

مبناپارس
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : مانیتور تاچ اسکرین صنعتی ، کیوسک اطلاع رسانی، کیوسک، مانیتور لمسی، وب کیوسک، کیوسک لمسی، کیوسک دیواری، کیوسک صنعتی، مانیتور تاچ، کیوسک ایستاده، نرم افزار کیوسک، کیبورد فلزی، کیوسک فضای باز، مانیتور صنعتی، مانیتور صنعتی لمسی، مانتیور ضد ضربه
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88559821، 021-88559825، 021-88559809