خرید و فروش کرم و ورمی کمپوست تهران+احداث و ارائه ی مشاوره

کرم کمپوست خانواده ایزنیافئوتیدا در بسیاری از کشورها به صورت صنعتی پرورش داده می شود. کانادا، استرالیا و برزیل از جمله کشورهایی هستند که پرورش کرم های کمپوست را در طرح های کشاورزی و زیست محیطی خود قرار داده اند.

کود ورمی کمپوست :
کرم ایزینیا
خرید و فروش ورمی :
ورمی کمپوست تهران

توضیحات خدمت

کرمهای خاکی خاک و مواد آلی را می خورند. مواد آلی را تغذیه می کنند. خاک از دستگاه گوارش و هضم طولانی کرم عبور می کند. مواد آلی که به عنوان غذای کرم محسوب می شود شامل ضایعات گیاهی و فضولات دامی حیوانات کوچک و بزرگ می باشد. علاوه بر این مواد ، کرمها بعضی مواد دیگر را نیز ترجیح می دهند. زیرا کرم دهان بسیار کوچکی دارد و برای کرم خوردن مواد و ترکیبات کوچک مانند باکتری ، پروتوزا  و قارچها راحت است. مواد غذایی بزرگ باید با رطوبت اول نرم شوند تا کرم بتواند براحتی آن را تغذیه کند.

خرید و فروش کرم و ورمی کمپوست +احداث و راه اندازی فارم

ارائه ی مشاوره

ورمی کمپوست ارزان|خرید و فروش ورمی کمپوست و کرم(محمدی)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : فروش کود ورمی کمپوست، خرید تضمینی کرم و خرید تضمینی ورمی کمپوست، آموزش تولید ورمی کمپوست، ورمی کمپوست سبدی، پرورش کرم به روش سبدی، مکمل پروتئینی جیره ی طیور، راه اندازی فارم ورمی کمپوست ، فروش کرم خاکی ، روش تولید کود ورمی کمپوست، مشاوره راه اندازی سایت ، طرز تهیه کود کمپوست، صادرات ورمی کمپوست، صادرات کرم، قیمت کورد ورمی کمپوست، استخدام، کود ترکیبی
  • تلفن: 0935-5172570
بروز رسانی 15 روز پیش