دستگاه NVR تحت شبکه

دستگاه NVR تحت شبکه نوعی دستگاه ضبط ویدیویی تحت شبکه برای دوربین مدار بسته است که بر روی درایو و یا حافظه اطلاعات ضبط شده ازدوربین مدار بسته را ذخیره می کند. از مبدل در دستگاه NVR تحت شبکه استفاده می شود. ان وی آرها تعداد کانال و خروجی و ورودی متفاوتی دارند که از چهار تا ۳۲ تا هستند. وقتی می گویند ورودی ان وی آر یعنی دستگاه تا چه اندازه و حجمی توانایی ذخیره اطلاعات را دارد. برای خریددوربین مدار بسته و ان وی آر پیشنهاد می کنیم ابتدا از حجم ترافیک شبکه خود آگاه شوید.

ضبط کننده های شبکه ای یا به اختصار ان وی آر ثبت کننده های ویدیو هستند که برای کار با دوربین مدار بسته طراحی شده اند. این سیستم ها دارای قدرت اجرایی بالا هستند که آن ها را قادر می کند تا همزمان تصاویر ویدیویی را از چندین دوربین چند مگا پیکسلی مورد ضبط قرار دهند.

دربیشتر موارد، NVR بسیار شبیه به DVR عمل می کند به جز آن که فاقد کار تصویری دی وی آر  برای ثبت ویدئو است. به این دلیل، شماNVRهای پی سی محور را در مقایسه با دی وی آرهای بسیار  ارزان قیمت تر می بینید.

شبیه به دی وی آر، هریک از ثبت کننده های ویدئویی شبکه ای پی سی محور از نام جدیدی استفاده می کنند و به خوبی به کمک تکنسین هایدوربین مدار بسته متخصص در آزمایشگاه تخصصی ساخته شده اند. بعد از ساخت پی سی تکنسین دیگری مسئول بررسی سیستم است  تا از درست بودن کارکرد آن  قبل از حمل آن مطمئن شوند. این سیستم حفاظت که شما از دوربین مدار بسته خریداری کرده اید آماده نصب و راه اندازی است. پس تنها چیزی که شما نیاز دارید انجام دهید وصل دوربین ها به ان وی آر است. همه بخش های ان وی آر پی سی محور و آزمایشگاهی دارای ضمانت هستند.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
نظارت گستر ایمن | دوربین مدار بسته - دوربین مداربسته
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پشتیبانی فروش دوربین مداربسته، تمامی خدمات در زمینه نصب دوربین مدار بسته، دوربین مدار بسته ویمکس، دوربین مدار بسته سایوتک، دوربین مدار بسته رستر، دوربین مدار بسته فیلر
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88507230
محصولات و خدمات