دوربین مدار بسته HDTVI چیست؟

دوربین مدار بسته HDTVI به معنای سیستم انتقال تصویر با کیفیت بالا است که تکنولوژی چیپ آن توسط شرکت Techpoint توسعه یافته و این چیپ به شرکت Intersil فروخته شد. شرکتهای مانند Hikvision , Raster و HanBang ، این تکنولوژی را در محصول جدید خودقرار دادند. Hanbang توانست با موفقیت تکنولوژی TVI را توسعه و مشکلات پیشین HD-SDI را برطرف سازد. دوربین مدار بسته HDTVI همانند تکنولوژی های سنتی آنالوگ CCTV ، به آسانی قابل نصب و اجرا است.
از مزیتهای سیستم دوربین مدار بسته HDTVI ،که باعث شهرت آن در بازار وجلب نظر کاربران زیادی شده ،میتوان به مواردی همچون توانای آن در تبدیل سیگنالهای دیجیتال به آنالوگ ،افزایش فاصله ی انتقال تصویر ،کاهش هزینه ی نهایی واشغال فضای ذخیره سازی کمتر اشاره کرد. دوربین مدار بسته HDTVI بر پایه ی کابل کواکس است،سیگنالهای تصویر HD را در رزولوشنهای ۷۲۰ و۱۰۸۰ پیکسل ،سیگنالهای صوتی و انتقال سیگنالهای دیجیتالی را ساپورت میکند.

چرا دوربین مدار بسته HDTVI ؟

یکی از مهمترین تفاوتها و برتری های تکنولوژی دوربین مدار بسته HDTVI نسبت بهدوربین مدار بسته HDCVI این است که سازنده ی اصلی این تکنولوژی یک شرکت امریکایی بوده که محصولاتشصرفا برای استفاده توسط شرکت یا برند خاصی نیست بلکه چیپ ست آن آزاد وغیر اختصاصی است و شما میتوانید سیستمهای دوربین مدار بسته HDTVI خود را با برندهای مختلف ادغام کنید. این مزیت باعث وسیع شدن دامنه ی انتخاب وکاهش هزینه شده که کاربران را مایل به خرید این محصول میکند. این درحالیست که دوربینها و DVR هایدوربین مدار بسته HDCVI، حتما باید از شرکت اصلی خریداری شده باشند. نکته ی قابل ملاحظه ی دیگری که باعث علاقه ی مشتریان به محصول TVI میشود ،قیمت آن است که به تکنولوزی ۹۶۰H نزدیک میباشد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
نظارت گستر ایمن | دوربین مدار بسته - دوربین مداربسته
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پشتیبانی فروش دوربین مداربسته، تمامی خدمات در زمینه نصب دوربین مدار بسته، دوربین مدار بسته ویمکس، دوربین مدار بسته سایوتک، دوربین مدار بسته رستر، دوربین مدار بسته فیلر
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88507230
محصولات و خدمات