پرسش و پاسخ

ایا از لحاظ قانونی پوشش سقف پاسیو(حیاط خلوت) مشکل دارد؟

خیر.از لحاظ قانونی اگر پاسیو در سند قید شده باشد که واضح است پر تملک مالک است،اگر که در سند قید نشده باشد تملک پاسیو در اختیار واحدیست که قبض برق و اب انرا میپردازد و یا واحدی که درب به داخل پاسیو دارد ان واحد مالک پاسیو میباشد.

[بالا]
چه نوع نگهداری و تعمیرات دوره ای برای پوشش نیاز است و چگونه باید آن را تمیز کرد؟

برای تمیز کردن کثیفی و گرد و خاک نیز بطول معمول با یک پارچه کتان و یا اسفنج نرم و یک سطل آب گرم که مواد شوینده در آن حل شده است به راحتی می توانید سطح ورقهای پلی کربنات و پروفیلها را شستشو دهید. هرگز از حلالهای صنعتی(تینر،بنزینو غیره) و یا برس های زبر و خشن برای تمیز کردن پوشش استفاده نکنید.

[بالا]
آیا برای داشتن یک پوشش متحرک اجازه شهرداری لازم است؟

- بطور معمول مطابق قوانین شهرداری پوششهای سبک و کاذب جزو پوشش سبک و موقت طبقه بندی شده و نیاز به کسب مجوز ندارد. در پاره ای مناطق در صورت نیاز به کسب اجازه، کارفرما باید از قبل نسبت به دریافت آن اقدام نماید.

[بالا]
چه مدت گارانتی برای پوشش در نظر گرفته شده است؟

- برای ورقهای پلی کربنات به مدت 10 سال – برای سازه آلهنی آن نیز به مدت 10 سال-برای نصب و قطعات دیگر مدت دو سال .

[بالا]
خصوصیات و مزایای ورقهای پلی گربنات چیست؟

- ورقهای پلی کربنات دو جداره از ضخامت 4 تا 20 میلی متر تولید می گردند.
- این ورقها ترکیبی واقعی از خصوصیات کلی استحکام – مقاومت عالی برابر ضربات مستقیم- عایق کاری صوتی و حرارتی خوب- شفافیت بالا و عبور دهی مناسب تور را تامین می نمایند. این ورقها با وجود وزن سبک به هیچ وجه شکننده نبوده و خرد و تکه نمی شوند. ورقهای دو جداره در رنگهای متنوع سفید – دودی – سبز – آبی – قرمز – زرد و بی رنگ تولید می گردند. میزان عبور دهی نور با توجه رنگ وقها از حداقل 48 درصد تا حداکثر 80 درصد متغیر می باشد. ورقهای شیری رنگ با وجود اینکه صد در صد جلوی دید را می گیرند مقدار 69 درصد از نور خورشید را نیز از خود عبور می دهند.

[بالا]
آیا این پوشش (ورق پلی کربنات)پوست بدن ما را از اشعه مضر و سوزاننده ماورای بنفش خورشید حفظ خواهد کرد؟

- بلی ، ورقهای پلی کربنات پوست شما را از تابش اشعه مضر و ماوراء بنفش محافظت خواهد کرد چرا که یک لایه جاذب اشعه ماورای بنفش در سطح بیرونی ورقها استفاده شده است که باعث جلوگیری از تخریب ورقها در برابر نور خورشید نیز خواهد شد.

[بالا]
پارسیان غرب مهر | سقف پاسیو | سقف حیاط خلوت | پوشش نورگیر | سقف کاذب پاسیو | نورگیر حبابی | سقف حبابی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : سقف پاسیو ، سقف حیاط خلوت، اجرای سقف پاسیو، سقف نورگیر، سقف کاذب حیاط خلوت ، قیمت سقف حیاط خلوت، پوشش سقف پاسیو، پوشش سقف پاسیو، قیمت سقف حبابی، قیمت سقف پلی کربنات، اجرای سقف حیاط خلوت، سقف پاسیو حبابی، پوشش استخر، نورگیر حبابی، پوشش نورگیر، سقف کاذب پاسیو
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0912-1714084، 021-44016580
بروز رسانی 3 هفته قبل