آموزش نصب اینتراکتیو پاسارگاد

شرکت پاسارگاد از علاقه مندان به سیستم های اینتراکتیو دعوت به همکاری میکند. در ابتدا کلیه آموزش های لازمه داده خواهد شد و سپس یک نمایندگی در هر استان داده خواهد شد.

راه اندازی سیستم :
اینتراکتیو وال و فلور

توضیحات خدمت

جهت راه اندازی فروشگاه یا شرکت  در زمینه اینتراکتیو ، از کلیه کسانی که به الکترونیک و کامپیوتر آشنایی دارند و علاقه مند به نصب و راه اندازی و فروش سیستم های اینتراکتیو هستند  دعوت به همکاری می شود.

از ابتدای سال 2012 شرکت پاسارگاد افرادی که شرایط اخذ نمایندگی دارند  را دعوت به همکاری مینماید

پاسارگاد اینتراکتیو در حال حاضر در سه کشور ایران ، سوئد و مالزی در زمینه محصولات اطلاع رسانی هوشمند فعالیت میکند .

با توجه به تقاضای  همکاران محترم در شهرستان ها  و با توجه به مناسب بودن قیمت عمده فروشی این شرکت ، پس از آموزش و تامین کالا  ، همکاران محترم  که در زمینه های الکترونیک و کامپیوتر فعالیت میکنند میتوانند وارد این رشته جذاب و جدید شوند.

 

لذا علاقه مندان میتوانند پس از مطالعه و شناخت محصولات با دفتر مرکزی مشهد05116079314 تماس بگیرند .

 

شرکت بین المللی پاسارگاد اینتراکتیو | مانیتور شیشه ای و فرش مجازی
[سوئد، Värmland، Karlstad]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : فرش مجازی هوشمند، شیشه هوشمند، تبدیل شیشه به مانیتور تاچ، میز هوشمند رستوران، دیوار هوشمند، تابلو دیواری اینتراکتیو، تبدیل شیشه به تلویزیون، حوض مجازی، فوتبال مجازی، مانیتور مجازی، تلویزیون شیشه ای، مانیتور شیشه ای، آینه مجازی اینتراکتیو، تبلیغات اینتراکتیو، تبلیغات هوشمند تعاملی، آلبوم کاتالوگ مجازی، Interactive floor، Glassy Tv، Interactive wall، Rear Projection، محصولات تبلیغاتی هوشمند، تجهیزات تبلیغاتی تعاملی، لوازم تبلیغات اینتراکتیو، وسایل تبلیغات مدرن
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: +0046-726-537361