اعطای نمایندگی مجاز فروش در استان ها

نمایندگی و یا عاملیت فروش و خدمات محصولات تبلیغاتی و بازاریابی ،بازی و سرگرمی هوشمند تعاملی در سراسر ایران تماس رایگان با وایبر با دفتر مرکزی سوئد با همکاران فارسی زبان: 0046726537361

نمایندگی ایرانی :
تهران و کلیه شهرستان ها

توضیحات خدمت

بخش فروش ، بازاریابی و بازرگانی شرکت پاسارگاد  تا کنون تبلیغات وسیعی در اینترنت و رسانه های اجتماعی و همچنین در بازار ایران  کرده است.

بنا براین  در صورت اخذ نمایندگی ، شما نیازی به بازاریابی طولانی و خسته کننده ای ندارید.

 

کالاهای ناشناخته و جدید ، زمان زیادی را برای معرفی میطلبند.

حدود دو سال است که در ایران روی تبلیغات اینتراکتیو و سیستم های اطلاع رسانی هوشمند سرمایه و وقت صرف کرده ایم.

 

در مرکز تحقیقات و کارگاه  مالزی تیم های حرفه ای  روزانه به تحقیق و تست پرداخته اند.

بنابراین نماینده محترم حداقل دو سال از نظر زمانی و چند صد میلیون تومان از لحاظ مالی صرفه جویی کرده و فقط کافی است تا با کمی همت محصولات را نصب و راه اندازی کرده و یا اجاره دهد.

 

در حال حاضر ما توسط دفتر سوئد شما را پشتیبانی خواهیم کرد و پس از آموزش ، به کلیه سوالات فنی شما پاسخ خواهیم داد و کالاهای درخواستی مشتریانتان را تحویل خواهیم داد.

 

هزینه ها ی معرفی و تحقیقات و آزمایش و خطا های این کار را ما تا به امروز پرداخت کرده ایم و سال 2014 سال سود آوری این سیستم ها میباشد .

شرایط نمایندگی ما به هیچ وجه پیچیده و دشوار نیست

بنا بر این  اگر صاحب کسب و کاری در زمینه تبلیغات، الکترونیک، کامپیوتر .صوتی و تصویری ، راه اندازی رستوران، دکوراسیون و ... هستید به راحتی میتوانید در کنار محصولاتتان سیستم های اینتر اکتیو را به فروش برسانید.

 

اگر تازه میخواهید کسب و کاری راه اندازی کنید و علاقه مند به تکنولوژی های جدید هستید ، به راحتی پس از اموزش ، میتوانید با سرما یه ای کم  یک فروشگاه یا شرکت در زمینه بازار یابی راه اندازی نمایید.

 

تماس رایگان با وایبر با دفتر مرکزی سوئد با همکاران فارسی زبان:

0046726537361  ساعت تماس   ساعت 9شب تا 11 شب به وقت ایران 

شرکت بین المللی پاسارگاد اینتراکتیو | مانیتور شیشه ای و فرش مجازی
[سوئد، Värmland، Karlstad]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : فرش مجازی هوشمند، شیشه هوشمند، تبدیل شیشه به مانیتور تاچ، میز هوشمند رستوران، دیوار هوشمند، تابلو دیواری اینتراکتیو، تبدیل شیشه به تلویزیون، حوض مجازی، فوتبال مجازی، مانیتور مجازی، تلویزیون شیشه ای، مانیتور شیشه ای، آینه مجازی اینتراکتیو، تبلیغات اینتراکتیو، تبلیغات هوشمند تعاملی، آلبوم کاتالوگ مجازی، Interactive floor، Glassy Tv، Interactive wall، Rear Projection، محصولات تبلیغاتی هوشمند، تجهیزات تبلیغاتی تعاملی، لوازم تبلیغات اینتراکتیو، وسایل تبلیغات مدرن
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: +0046-726-537361