0

ساندویچ پنل چیست؟

پرسش در 14 اسفند 1396  11:04
پارس سنتر وب سایت بی تو بی، B2B، تبلیغات اینترنتی

3 جواب

0

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل همان طور که از اسمش پیداست, از ترکیب چند لایه از مواد مختلف به طور یک پارچه و در کنار هم تشکیل میشود از جمله مصالح سبکی است که در سال های اخیر جایگزین مصالح قدیمی شده است. شرکت ماموت پنل  سال هاست که د ر این زمینه فعالیت داشته و ساختمان های پیش ساخته، ویلاهای پیش ساخته و انواع ساختمان های صنعتی و وسوله را با استفاده از ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری خود و باکفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته است.از جمله برتری های ساندویچ پانل نسبت به مصالح سنتی عایق، مقاوم ، ضد زلزله بودن و ظاهر شکیل آن است .

 و در صنعت انواع گوناگون و در عرصه ی ساخت و ساز مصارف بسیاری دارد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت بالا و کیفیت برتر در پروژه و فرایند ها پیش میرود, استفاده از این گونه محصولات بسیار رایج و پر طرفدار شده است.


عموما ساندویچ پانل به دیوار یا سقف های کامل و مرکب اطلاق میشود که از بخش های زیر تشکیل میشود

    لایه ی بیرونی و درونی که اخرین سطوح پانل از دو طرف و در واقع نمای کار  می باشند

    عایق میانی یا هسته ی ساندویچ پانل که وظیفه ی برودت و عایق کاری را بر عهده دارد

    ساندویچ پانل به روش دیسکانتینیوز تولید شود یک لایه ی نازک از چسب مخصوص که لایه ی بیرونی و درونی را به یکدیگر میچسباند

روش های تولید ساندویچ پانل

به طور کلی دو روش برای تولید ساندویچ پانل به کار گرفته

 روش دیسکانتینیوز(discontinues)

روش کانتینیوز        (continues).

انواع عایق موجود در هسته ی ساندویچ پانل

    فوم عایق پلی یورتان (Polyurethane)

    فوم عایق پلی استایرن (Polystyrene)

    فوم عایق اکس پی اس (xps)

    عایق پشم سنگ (rock wool)
پاسخ در 10 تير 1397  10:32
گروه فنی مهندسی طنین - نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت کد 5016 , ساندویچ پانل ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل ماموت ، مجتمع صنعتی ماموت ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، فروش ساندویچ پانل ، بهترین ساندویچ پانل ، نصاب ساندویچ پانل ، نمایندگی شرکت ماموت ، ادرس شرکت ماموت ، قیمت ساندویچ پانل ، قیمت روز ساندویچ پانل ، اتاق حمل بار ماموت ، ساندویچ پانل کلین روم ، فروش انواع ساندویچ پانل ، ماموت پانل
0

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دولایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد

که ماده عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد .ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی

و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوار ها و تیغه های آجری و سفالی می باشند


پاسخ در 13 خرداد 1397  15:19
ساندویچ پانل کبیرپانل - فروش ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل پلی اورتان، ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پنل، ساندویچ پنل پلی اورتان، ساندویچ پنل سقفی، فلاشینگ ساندویچ پانل، ساندویچ پانل گالوانیزه، ساندویچ پانل آلومینیوم، کبیرپانل، شرکت کبیرپانل، قیمت ساندویچ پانل، خرید ساندویچ پانل، فروش ساندویچ پانل، نصب ساندویچ پانل
0

ساندویچ پنل، متریالی برای سقف کامپوزیت و روکش نماست که ازطریق تزریق پلی یورتان به ضخامت‌های مختلف، بین دو ورق گالوانیزه ی دوبار رنگ شده یا صفحه ی آلومینیومی تولید می‌شود.

از ساندویچ پنل برای سقف، نما و پنل‌های سردخانه استفاده می‌شود. همچنین این متریال می‌تواند باعث زیباتر شدن روکش سطوح هم شود. و به دلیل نصب آسان و ارائه ی لوازم جانبی مختلف، در ساختمان سازی طرفداران زیادی دارد .


ورق گالوانیزه ایی که در بالا و پایین سطوح قرار می‌گیرد، با تکنولوژی Coil Coating (کویل کوتینگ) رنگ می‌شود. این تکنولوژی، این قابلیت را به پنل‌ها می‌دهد تا هم به رنگ‌های مختلفی در آیند و هم از مقاومت بالاتری در مقابل خوردگی یا پوسیدگی برخوردار شوند. استفاده از فیلر عایق، آلومینیوم و ورق فلزی در تولید پنل باعث شده تا در سیستم‌های گوناگون حمل ونقل و ساختمان سازی از آن استفاده شود.

ماده ی اولیه ی عایق که در ساندویچ پنل ها استفاده می‌شود، پلی اورتان است، به اضافه ی پشم سنگ و پلی استایرن. یکی از رنگ های پلی استر، PVDF ، پلاستیک و پلی ارتان، برای روی فلز رنگ شده استفاده می‌شود. به طور کلی، رنگ استانداردی که روی ساندویچ پنل ها استفاده می شود، پلی استر است .


پاسخ در 14 اسفند 1396  11:08
پارس سنتر وب سایت بی تو بی، B2B، تبلیغات اینترنتی

کلمات کلیدی محبوب

محصولات مرتبط