چاپ مارک لوازم خانگی

در صنعت لوازم خانگی، پلاک آلومینیومی، مارک پلی استر، لیبل پلی کربنات و مارک کروم (حروف) نسبت به سایر مارک ها کاربرد بیشتری دارند. از ویژگی های پلاک آلومینیومی می توان به چاپ افست با پوشش ورنی کوره ای، برجسته شدن طرح و امکان برش به شکل دلخواه مشتری، اشاره نمود.

توضیحات خدمت

سازندگان لوازم خانگی مانند سایر تولیدکنندگان، قسمتی از محصول تولید شده را برای نصب لوگو و برند خود اختصاص می  دهند. با توجه به محصول تولید شده ممکن است علاوه بر لوگو شرکت سازنده، موارد دیگری مانند: مشخصات فنی، سریال، راهنمای استفاده از محصول و ... نیز استفاده گردد. بدون تردید طراحی، نوع مارک و کیفیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد.
از آنجایی که تنوع بسیار بالایی در لوازم خانگی ( کولر، بخاری، آبگرمکن، یخچال، اجاق گاز و ... ) وجود دارد، این صنعت شامل طیف گسترده ای از تولیدکنندگان می شود. 
از جمله تولیدکنندگان لوازم خانگی که سابقه همکاری داشته ایم میتوان به: لوازم خانگی ارج، لوازم خانگی آزمایش، صنایع تولیدی آردل، شرکت سوپر الکتریک، شرکت شاهین، تبریز لعاب، دونار خزر، قاینارخزر، فن آوران، مادالکتریک و … اشاره نمود.
علاوه بر تولیدکنندگان لوازم خانگی، شرکت های واردکننده در این صنعت نیز برای نمایش اطلاعات تماس و خدمات پس از فروش از انواع مارک و لیبل استفاده می کنند.

چاپ فلزات و پلاکسازی رضامارک
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پلاک آسانسور، مجتمع چاپ فلزات، پلاکسازی، مارکسازی، چاپ آلومینیوم، پلاک استیل، پلاک برنجی، پلاک آلومینیومی، پلاک برجسته، مارک حروف، چاپ فوری، مهر و پلاک، چاپ لیبل، پلی کربنات، پلی استر، حک با لیزر
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-55425870، 021-55425871