تهاتر وجوه

به استحضار می­رساند، دپارتمان "تهاتر وجوه" این شرکت، با بهره‌گیری از کارشناسان با تجربه و شبکه گسترده‌ای از دفاتر و متخصصین توانمند و با ایجاد بازار مجازی از متقاضیان (اعضای تهاتر)، به ارائه خدمات تهاتری و تهیه وجوه مورد نیاز اعضای تهاتر می­پردازد.

توضیحات خدمت

به استحضار می­رساند، دپارتمان "تهاتر وجوه" این شرکت، با بهره‌گیری از کارشناسان با تجربه و شبکه گسترده‌ای از دفاتر و متخصصین توانمند و با ایجاد بازار مجازی از متقاضیان (اعضای تهاتر)، به ارائه خدمات تهاتری و تهیه وجوه مورد نیاز اعضای تهاتر می­پردازد.

 خدمات تهاتر برمبنای پایاپای نمودن اسناد بازرگانی و مطالبات دیون خارجی شرکت‌های ایرانی و صرفا با طرفیت شرکت‌های معتبر و ترجیحا در قراردادهای بلند مدت شکل گرفته و بدین جهت فعالیت تهاتر منتج به کاهش هزینه‌ها به نفع کاربران و مشتریان نسبت به عرف جاری در صرافی‌ها می‌شود؛ بر این اساس بدینوسیله شرح خدمات قابل ارائه توسط این شرکت به شرح ذیل به ارایه می‌گردد.

 

 • جابجایی و تامین وجوه ارزی؛ جابجایی وجوه بین بانک‌های خارجی شامل بانک‌های تحریمی و غیرتحریمی و نیز تامین وجوه مورد نیاز شرکت‌های ایرانی جهت واریز به حساب تامین کنندگان خارجی (ارسال حواله) در بانک‌های تحریم شده و غیر تحریمی با کارمزد 3/. % (سه در هزار کارمزد تامین وجوه)

 • ·         کارگزاری حواله‌های ارزی منشا داخلی

 • ارائه حساب ارزی در بانکهای خارجی؛ خدمات حساب اجاره‌ای

ü         امارات متحده عربی (دبی): نرخ کارمزد 5/. % (پنج دهم درصد)

ü         مالزی: نرخ کارمزد 5/. %  (پنج صدم درصد)

ü         ترکیه: نرخ کارمزد 5/. % (پنج دهم درصد)

 

تخصیص سود به منابع مازاد ارزی در بانک­های خارجی؛

در صورت قرار گرفتن مازاد منابع ارزی یا سپرده بصورت ثابت (در مدتی پیش تعیین شده) در اختیار این شرکت، امکان تخصیص سود با نرخ 8% (هشت درصد) الی 12% (دوازده درصد) سالیانه وجود دارد. محدودیتی در حجم منابع ارزی قابل دریافت وجود ندارد.

 • ·         نکته: تضامین قابل ارائه، اسناد تضمین ریالی شامل چک و سفته و در صورت نیاز وثائق ملکی و ضمانت نامه­ بانکی می­باشد، هزینه‌های مترتب بر صدور اسناد مزبور بر اساس صورتحساب معتبر محاسبه می‌گردد.

 • ·         گشایش و پذیرش اعتبار اسنادی بر مبنی ارز آزاد؛ پس از توافق خریدار و فروشنده جهت صادرات (یا واردات) کالا، امکان ارایه خدمات پذیرش (یا گشایش) اعتبار اسنادی آزاد (بر اساس ارز آزاد و در بانک­های خارجی) جهت استفاده از مزایای آن (L/C) فراهم می­باشد.

 

 • ·         تامین مالی خریداران خارجی کالا­های صادراتی ایران؛ درصورت استفاده از اعتبار اسنادی خارجی جهت فروش کالای صادراتی امکان تامین مالی کوتاه مدت خریداران خارجی کالای ایرانی فراهم می‌باشد.

 

 • ·         خدمات تسهیل صادرات؛ در صورت توافق خریدار و فروشنده امکان خرید نقدی محموله از صادر کننده (فروشنده) در محل تولید (EXW) و تحویل آن طبق شرایط توافق شده به خریدار خارجی فراهم است.

 

 • تامین ضمانتنامه‌های (خارجی)؛ امکان صدور ضمانتنامه‌های  بین‌المللی ارزی شرکت در مناقصات بین‌المللی، حسن انجام کار، تعهدات پرداخت.

 

 • تامین منابع ارزی (فاینانس)؛ امکان تامین اعتبار به‌ میزان پنج برابر میانگین مانده روزانه سپرده نزد حساب‌های این شرکت در مدت زمان حداقلی پیش تعیین شده، با نرخ سود 11% (یازده درصد) سالیانه، فراهم می­باشد.

 

 • خدمات حساب اسکرو (Escrow Account)؛ این خدمت جهت ایجاد امنیت مبادلات مالی قراردادها، بر اساس مستندات و توافقات طرفین با حکمیت مطمئن ارائه می‌گردد.

 

 • مشاوره و خدمات حقوقی در حوزه تجارت و بانکداری خارجی؛ ارائه خدمات حقوقی، رفع مشکلات و مدیریت ریسک در مراودات تجاری و مالی خارجی.

 

            خدمات مذکور به صورت موردی با نرخ مناسب توافقی در زمان ارائه خدمت و همچنین در قالب قرارداد (بلند مدت یا کوتاه مدت) که متضمن خدمات کارگزاری به نفع آن شرکت است، قابل ارائه بوده که در این حالت هزینه‌های تسعیر و جابجایی وجوه با توجه به درخواست کارفرما و بر اساس حداقل فاکتورهای رسمی بانک‌های خارجی و هزینه کارگزاری حداقلی (کمتر از نیم درصد) محاسبه و طی نامه‌ای اعلام می‌گردد.

 

شایان ذکر است شرکت‌های تابعه صندوق کارکنان نفت مانند نفت سپاهان، مهندسی صنایع و ساختمان نفت، هواپیمایی نفت و ... بیش از یکسال است که با این شرکت همکاری دارند.

Mobile :  +98 9134133103
E-Mail: sotoudeh@iibc.ir
E-Mail: samaramco@Gmail.com
تیم اقتصادی سامکو
[تهران]
 • نوع فعالیت: خدمات
 • خدمات/محصولات : مشاوره سرمایه گذاری، تامین سرمایه، جذب سرمایه با سود بالا، مشاوره تامین سرمایه، مشاوره ارزی، خرید و فروش حواله داخلی، انتقال ارز به اروپا و ترکیه، کارگزار صرافی، طراحی سایت، مشاور بخش IT، واردات قطعات کامپوتری، توزیع و خدمات، مشاوره ساخت و ساز، انبوه سازی مسکونی، انبوه سازی تجاری، خرید املاک، مشاوره ترخیص کالا، واردات کالا از اروپا و ترکیه، صادرات و بازاریابی کالای شما، تامین کالا، مشاوره اقتصادی، سرمایه گذاری در بورس، سرمایه گذاری در مسکن، سرمایه گذاری در بازار آزاد، مشاوره تحلیلی، آموزش تحلیل بازار، ارائه نبض بازار، مشاوره اقتصادی، فورش قیر، فروش محصولات نفتی، صادرات قیر، انتقال ارز، خرید حواله داخلی، فروش حواله داخلی، دیسکانت ضمانت نامه
 • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
 • تلفن: 0913-4133103