نتایج جستجو برای 'patch cord lc lc'
(10 محصول از 4 شرکت)
 
پچ کورد فیبرنوری  Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبرنوری Fiber Optic Patch Cord

FO Patch Cord SM 9 125 SC LC FO Patch Cord MM 50 125 SC LC

داده پردازان ایتوک (نمایندگی NEC در ایران)
[عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
021-22853090
تماس بگیرید
LC / UPC Fiber Optic Jumper Cables , G657A Yellow Simplex Fiber Patch Cord
LC UPC Fiber Optic Jumper Cables G657A Yellow Simplex Fiber Patch Cord

Ferrule end face: PC UPC APC Connector type: FC SC LC ST MRTJ MU E2000 MPO DIN D$ and SMA Cable type: SX LSZH LC UPC Fiber Optic Ju...

Shenzhen Genesis Technology Co. Ltd
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات]
تهران
+0086-0755-13714636556
تماس بگیرید
کلینیک تخصصی فیبر نوری
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
021-88507532
تماس بگیرید
گروه مهندسین بهتا سیستم فردا
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات]
تهران
021-88507534
تماس بگیرید