نتایج جستجو برای 'pigtail'
(24 محصول از 14 شرکت)
 
پیگ تیل فیبرنوری Fiber Optic Pig Tail
پیگ تیل فیبرنوری Fiber Optic Pig Tail

Fiber Optic Pigtail SC 50 125 1m Fiber Optic Pigtail SC 9 125 1m

داده پردازان ایتوک (نمایندگی رسمی NEC در ایران)
[عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
021-86129447
تماس بگیرید
پیگ تیل
پیگ تیل

پیگ تیل 9میکرون 1متری LC SM pigtail single mode lc 1m LSZH

تجارت گستر پدیده پیشتاز
[عمده فروش]
تهران
021-88919587
تماس بگیرید
جامپر  Pigtail LMR200
جامپر Pigtail LMR200

جامپر Pigtail LMR200 Jumper فرکانس 5.1الی 5.8

pigtail lmr200
pigtail lmr200

کابل شبکه

اکتیو شبکه رایان
[تولید کننده، وارد کننده]
تهران
021-77657330
تماس بگیرید
پیگتیل فیبرنوری SHINHAN PIGTAIL
پیگتیل فیبرنوری SHINHAN PIGTAIL

انواع پیگتیل فیبر نوری SHINHAN NETWORKS ساخت کره جنوبی که کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.این محصولات پس از گذراندن تست های متمادی با...

شرکت مهندسی تل تاک
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
021-88759882
تماس بگیرید
Oxin Fiber Optic Pigtail-Patchcord
Oxin Fiber Optic Pigtail Patchcord

پیگتیل و پچکورد فیبر نوری ساخت شرکت اکسین فرانسه

پیام ارتباط بنیس
[خرده فروش]
تهران
021-88931943
تماس بگیرید
پیگ تیل فیبر با قیمت همکار  Pigtail SC
پیگ تیل فیبر با قیمت همکار Pigtail SC
قیمت هر عدد: از 120٬000 تا 450٬000 ریال (27 ارديبهشت 1400)

Fibre assembly to terminate cable with fusion splicing · Available with ST SC LC and MTRJ connectors · The pigtails can be stripped i...

شبکه پاسارگاد
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
021-66706432
تماس بگیرید
فروش انواع پیگتیل فیبر نوری Fiber Optic Pigtail
فروش انواع پیگتیل فیبر نوری Fiber Optic Pigtail

شرکت سها ارائه دهنده خدمات شبکه های پسیو کامپیوتری و فروش انواع تجهیزات شبکه مسی و فیبر نوری انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری سها...

سها
[وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
0021-88922740
تماس بگیرید
6 Core SC / APC Fiber Optical Pigtail Waterproof , Outdoor SM 9 / 125 G652D Fiber Cable
6 Core SC APC Fiber Optical Pigtail Waterproof Outdoor SM 9 125 G652D Fiber Cable

6 Core SC APC Fiber Optical Pigtail Waterproof Outdoor SM 9 125 G652D Fiber Cable Genesis provide wide degree flexibility on fibe...

Shenzhen Genesis Technology Co. Ltd
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات]
تهران
+0086-0755-13714636556
تماس بگیرید
کلینیک تخصصی فیبر نوری
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
021-88507532
تماس بگیرید
تولید کننده انواع پیگتیل و پچ کورد های فیبر نوریManufactures kind of pigtail and patch cords
تولید کننده انواع پیگتیل و پچ کورد های فیبر نوریManufactures kind of pigtail and patch cords

انواع کابل های سینگل مود مالتی مود داپلکس سیمپلکس و آرمورد – SM MM OM3 Duplex Simplex Armored انواع کانکتور های: SC LC FC S...

سومیکو sumico
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
تهران
021-43614
تماس بگیرید
پیگتیل فیبر نوری
پیگتیل فیبر نوری

پیگتیل فیبر نوری pigtail مالتی مد و سینگل مد سیمپلکس و داپلکس

فروشگاه هوشمند ساختار الکترونیک
[تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]
اصفهان
0031-32371204
تماس بگیرید
کابل cat6 ;کابل cat5  دتوایلر Datwyler
کابل cat6 ;کابل cat5 دتوایلر Datwyler

کابل cat6 cable cat6 cable cat5 patch panel patch cord cat6 keystone pigtail face plate کابل شبکه کت6 کابل cat6 پچ پنل cat6 کیستو...

آژند رایانش سبز
[تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات]
تهران
021-22770410
تماس بگیرید