پرسش و پاسخ

مناسبترین تخت برای جراحی دامپزشکی کدام است ؟

مایعات پسمانده از طریقی بدون آسیب به بیمار خارج شود

- بعد از استفاده به آسانی تمیز شود

- جنس سازه آن متناسب با موارد استفاده آن باشد

- ضد آب باشد

- از الکترو موتورهای درجه یک و متناسب با عملکرد محصول استفاده شده باشد

- از آن بتوان در بیشتر عمل های جراحی استفاده کرد اعم از چشم پزشکی دندان پزشکی و جراحی های دیگر

- شرکت ارائه کننده آن محصول را ضمانت کند

- خدمات پس از فروش داشته باشد

- باید رضایتمندی استفاده کنندگان را هم در نظر گرفت

[بالا]
چگونه یک تخت ماساژ مناسب انتخاب کنیم؟

تمام مراکزماساژ درمانی، به یک تخت ماساژ مناسبی که هم مشتری روی احساس خوبی داشته باشد و هم ماساژور بتواند به راحتی به تمام قسمت های بدن او دسترسی داشته باشد، احتیاج دارند.


انتخاب تخت ماساژ

معمولا تخت ماساژ خانم ها کوچکتر از تخت ماساژ آقایان است . برخی قابل انتقال به اتاق های دیگر و بعضی ثابتند. مدل هایی هم همراه با بالشتک پشت سری یا دسته هستند. انتخاب هر یک از مدل ها بستگی به نوع نیاز خریدار دارد.

انواع تخت ماساژ

دونوع تخت ماساژ وجود دارد: متحرک و ثابت

متحرک

برخی از مراکز، مخصوصا جاهای کوچکتر، ترجیح می‌دهند از تخت های متحرک استفاده کنند. هم سبک ترند هم براحتی برای انتقال به مکان دیگرجمع می‌شوند .

ثابت

این تخت ها وزن زیادی دارند و قابل انتقال به جای دیگر نیستند. بیشتر مناسب مکان های بزرگی هستند که می‌خواهند در هر اتاق یک تخت ثابت داشته باشند .

اکسسوری های تخت ماساژ

1. بالشتک هایی برای قراردادن صورت که به مشتری این امکان را می‌دهد تا در حین ماساژ، صورت خود را به روی آن قرار دهد و مشکلی هم برای تنفسش پیش نیاید.

2. دسته، برای تخت های عریض که با قرار گرفتن دست مشتری به روی آن راحتی بیشتری فراهم می‌کند.

3. داشتن فرورفتگی یا حفره به روی تخت برای شکم خانم های باردار.

4. ارتفاع قابل تنظیم که در بعضی تخت ها به کمک یک اهرم به راحتی انجام می‌شود.

نتیجه

تخت ماساژ، جزء اصلی خدمات ماساژ درمانی است. با یک تخت مناسب، ماساژور می‌تواند خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهد و رضایت و راحتی بیشتری را هم برای مشتری فراهم کند.

[بالا]
روش های موثرجهت اثبات کیفیت مطلوب دستگاه تولیدی وصداقت گفته های تولیدکنندگان کدامند؟

1- از شرکتهای مختلف پرسش نمایید که به چه کسانی یا مراکزی فروش داشته اند و ادرس انها را از تولید کننده دریافت نماید.
2- یک نفر کارشناس سرویس و نگهداری در محل که به محصول مورد نظر شناخت کامل دارد انتخاب کرده و کارشناس مذکور از محصولات شرکتهای مختلف بازدید نماید و آنها را با توجه به برند قطعات مورد استفاده و اتصالات فریم و مواد مصرفی مورد بررسی قرار دهد و نتیجه را به شما اعلام نماید.

توجه 1 - حتما علاوه بر زیبایی ظاهری دستگاه ، قطعات مصرفی داخلی محصول نیز بازدید و بررسی کامل شود.
لازم به ذکر است که بسته بندی عاملی است که اولين نقش را در خريداربه وجود می آورد و به عنوان چهره ي كالا معرفي مي شود.نوع بسته بندي تا آنجا که توان دارد بايد دراولین برخورد، خریدار را جذب کند تا منجر به فروش محصول شود. به همین منظور باید به عواملی که مربوط به ارتباطات است بها داد.
در دنیای امروز، بسته بندی مناسب و زیبا یکی از ارکان اساسی در تولیدات یک مجموعه تولیدی و موفقیت آن در بازار رقابت بین المللی است.در بازار امروز، محصولی که بسته بندی و پوشش مناسب نداشته باشد، حتی اگر از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد، جایی برای فروش ندارد. عدم توجه به بسته بندي مناسب در زمينه محصولات مختلف موجب گرديده تا ما بازار بسياري از كالاها را در دنيا از دست بدهيم
در بسته بندي صادراتي علاوه بر فيزيك زيباي آن، به مواردي از نظرمقاومت بسته بندي، هندسهبسته بندي، مشخصات مواد داخل بسته بندي ... توجه زيادي مي گردد، كه به رضايتمشتري و بالا رفتن فروش كمك به سزائي مي نمايد. پيشرفت در چاپ و تكنولوژيهاي فني ،خلاقيت در طراحي و توجه به مسائل زيست محيطي مسائلي هستند كه در بازاريابي كالا يامحصو ل موثر ند .پيشرفتهاي فني چشمگير باعث كاهش هزينه ها و زمان توليد ميشوند، راحتي مصرف كننده را افزايش مي دهند و طول عمر محصول را بيشتر مي كنند.
امروزه مصرف كننده مورد هجوم هزاران آگهی و عرضه گوناگون كالاهای مشابه است. بسته باید جلب توجه كند، به طوری كه خریدار محصول موردنظر خود را فورا بیابد، زیرا در غیراین صورت به مارك مشابه آن مراجعه خواهد كرد. بسته ‌ای كه خوب طراحی شده باشد، اقتصادی ‌ترین شیوه افزایش فروش است. شاید بتوان تبلیغات را در ساده‌ترین تعریف، نوع اعلان عمومی برشمرد. بخش مهمی از هدف تبلیغات، آگاه كردن مردم نسبت به تولیدات تازه است.
توجه 2- این شرکت آمادگی دارد هزینه تحقیق شما را در خصوص پرداخت به کارشناس برای تحقیق شما حتی اگر انتخاب شما شرکت دیگری هم باشد پرداخت نماید.
مطابقت تحقیق شما در خصوص کیفیت و مارک دستگاه و متناسب بودن قیمت محصول با کیفیت آن نشان دهنده صداقت تولید کننده میباشد.

[بالا]
طب کاران تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی تخت پزشکی هتلینگ بیمارستانی تخت های جراحی اتاق عمل جراحی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : تخت معاینه ،تخت جراحی پوست، تخت جراحی،صندلی اتاق عمل، یونیت گوش و حلق و بینی، تخت بستری، یونیت دندان پزشکی، تخت دامپزشکی، تخت کاشت مو، تخت لیزر، تخت زنان و زایمان، تخت آزمایشگاهی،صندلی لیزر، تخت پوست ، تخت مو و زیبایی، تخت چشم پزشکی، تخت ژنیکولوژی ، صندلی کاشت مو، تخت اتاق عمل، تخت لاپاراسکوپی، تخت اورولوژی، صندلی چشم پزشکی، تخت یورودینامیک، تخت فیزیوتراپی ، شیمی درمانی، تخت خون گیری،تخت بیمارستانی،صندلی لیپوساکشن، صندلی پوست ، تابوره برقی، تخت جراحی چشم پزشکی،تخت لیپوساکشن ، صندلی مو و زیبایی، تخت دندانپزشکی ، تخت فیزیوتراپی، تخت جراحی دامپزشکی
  • نوع مالکیت: تعاونی
  • تلفن: 021-55435632، 021-55437640، 021-55435630، 021-55465631، 021-55435141، 021-56417500، 021-56417600
محصولات