وبلاگ پارس سنتر

قیمت ها را جدی بگیرید

درصد قابل توجی از کسانی که قبل از خرید، در اینترنت جستجو می کنند، هنگام جستجو، کلمه قیمت را نیز اضافه می کنند.

مثلا:
قیمت پنل خورشیدی
قیمت انواع مبل
قیمت ورق mdf

نمودار مقایسه جستجو کلمات قیمت، خرید و فروش در گوگل

همانطور که ملاحظه می کنید، براساس آمار اعلامی گوگل، جستجوی کلمه قیمت خیلی بیشتر از کلمات خرید و فروش می باشد.

ضمن تشکر از کاربرانی که قیمت محصولات خود را ثبت کرده اند، به اطلاع می رسانیم خوشبختانه در مدت کوتاهی که از معرفی این خدمت می گذرد، تعداد بازدیدها از پارس سنتر با کلمه کلیدی قیمت، 10 درصد رشد داشته است.

 

شما نیز با ثبت قیمت برای محصولات، بازدیدهای خود را افزایش دهید.

 

برای درج قیمت می توانید از گزینه "ویرایش لیست قیمت" از منوی مدیریت استفاده کنید یا با ویرایش هر محصول، قسمت "قیمت و موجودی" را تکمیل نمایید.

توجه: لطفا از درج کلمه قیمت، خرید یا فروش در نام محصول جدا خودداری کنید و قیمت ها را تنها در قسمت مربوطه وارد نمایید.

موضوعات: موفقیت با پارس سنتر، استفاده بهینه از امکانات، اخبار و مقالات نظرات (34)

کلمات کلیدی

   بسیاری از اعضاء، در مورد نحوه ورود کلمات کلیدی و تاثیر گذاری آنها روی بالا آمدن در گوگل می‌پرسند، جواب این سوال‌ها بسیار ساده است:
وارد کردن کلمات کلیدی هیچ تاثیری روی بالاآمدن محصولات یا خدمات شما در گوگل ندارد!

توضیح تکمیلی:
    با توجه به وارد کردن کلمات نامرتبط به عنوان کلمات کلیدی (keywords meta tag)، شرکت گوگل تقریبا از 3 سال پیش تصمیم گرفت که از کلمات کلیدی نوشته شده در متن صفحات وب استفاده نکند. البته سیاست‌های شرکت گوگل ممکن است تغییر کنند ولی خیلی بعید به نظر می‌رسد که کلمات کلیدی در آینده نیز مورد استفاده قرار گیرند.
برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ رسمی شرکت گوگل مراجعه فرمایید.

 

برای بالا آمدن در موتور جستجو با یک کلمه کلیدی خاص چه کار کنیم؟

  • 1- ابتدا چند عبارت کوتاه در مورد کسب‌و‌کار خود در نظر بگیرید و انرژی خود را روی این عبارات متمرکز کنید، استفاده از کلمات متعدد راندمان شما را پایین می‌آورد.
  • 2- بهتر است مهمترین کلمه کلیدی مورد نظر خود را در عنوان کسب‌و‌کار خود بگنجانید، مثال: یک عنوان شرکت خوب با توجه به کلمه کلیدی ورق گالوانیزه: "تولیدی ورق گالوانیزه احمدزاده"
  • 3- همه عبارت‌های مورد نظر را در قسمت "مشخصات کسب‌و‌کار" / "خدمات و محصولات" درج کنید.
  • 4- در عنوان محصول یا خدمت از کلمات کلیدی استفاده کنید، مثال: یک عنوان محصول خوب با توجه به کلمه کلیدی ورق گالوانیزه: "ورق گالوانیزه آهنی 2 میلیمتر با پوشش 2 میکرون عرض یک متر"
  • 5- محصولات وخدمات خود را با توجه به کلمات کلیدی گروه بندی کنید. ("گروه محصول" یا "گروه خدمت"، آخرین فیلدی است که هنگام پر کردن مشخصات محصول وجود دارد)
  • 6- از کلمات کلیدی به صورت منطقی و در جملات معنی دار، در توضیحات محصولات، خدمات و شرکت استفاده کنید.
  • 7- در صورت امکان، لینک صفحه اختصاصی خود در پارس‌سنتر را در وبلاگ یا سایت رسمی خود درج کنید، هرچه تعداد لینک به شما بیشتر باشد، در موتورهای جستجو بالاتر می‌آیید.
موضوعات: موفقیت با پارس سنتر، استفاده بهینه از امکانات، اخبار و مقالات نظرات (5)

اولویت نمایش محصولات و خدمات

انتخاب اولویت نمایش محصولات و خدمات
    اعضاء پارس‌سنتر که محصولات و خدمات ثبت شده دارند، می‌توانند ترتیب نمایش محصولات و خدمات را به میل خود تنظیم کنند. به صورت پیش‌فرض در سایت اختصاصی، محصولات بالاتر از خدمات قرار می گیرد شرکت‌هایی که در زمینه خدمات فعالیت بیشتری دارند از این پس می‌توانند با استفاده از این امکان، خدمات را در سایت اختصاصی خود بالاتر نمایش دهند، برای این کار کافی است به قسمت تنظیمات سایت من رفته و گزینه اولویت نمایش محصولات را غیر فعال کنند.

موضوعات: استفاده بهینه از امکانات، اخبار و مقالات نظرات (1)

ثبت کردن محصولات مشابه در پارس‌سنتر

    یک راهکار بسیار ساده برای ثبت کردن محصولات مشابه در پارس‌سنتر پیاده‌سازی شد، اگر قصد دارید تعدادی محصول که مشخصات مشابه دارند را در پارس‌سنتر ثبت کنید دیگر نیازی به وارد کردن این اطلاعات برای هر محصول نیست، کافی است یک محصول را با مشخصات کامل وارد کنید و هنگام ثبت محصولات بعدی روی لینک "کپی اطلاعات از یک محصول موجود" کلیک کنید و محصولی که قبلا ثبت کرده‌اید را انتخاب کنید؛ در این روش تمامی اطلاعات محصول قبلی به صورت اتوماتیک برای محصول جدید پر می‌شود فقط کافی است که این اطلاعات را برای محصول جدید ویرایش کنید و تصویر بارگذاری کنید.
هنگام استفاده از این امکان، دقت کنید که محصولات خود را با نام تکراری یا تصویر عینا مشابه ثبت نکنید زیرا اینکار باعث می‌شود تا امتیاز منفی از پارس‌سنتر بگیرید و بازدیدهای شما کم شود.
از این روش می‌توان برای ثبت خدمات مشابه نیز استفاده نمود.

موضوعات: معرفی امکانات و قابلیتها، استفاده بهینه از امکانات ارسال نظر

درج تاریخ بروز رسانی در آدرس اختصاصی

همانطور که قبلا نیز گفته شد، بروز رسانی در پارس سنتر به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد و همزمان با ورود (Login) شما به سایت، محصولات، خدمات و سایت شما بروز می‌شوند، از این پس تاریخ بروز رسانی (تاریخ آخرین ورود شما به پارس سنتر) در سایت اختصاصی هر شرکت (زیر ستون سمت چپ) نیز درج می‌گردد. اگر از تاریخ بروز رسانی بیش از سه ماه گذشته باشد، این تاریخ نمایش داده نخواهد شد.

همچنین با ورود شما به پارس سنتر محصولات شما به عنوان محصولات بروز شده نمایش داده می‌شوند، برای بروز رسانی شرکت و بالا آمدن اطلاعات، فقط و فقط کافی است با نام کاربری و رمز عبور خود وارد پارس سنتر شوید. (ویرایش کردن محصولات و اطلاعات شرکت به بالا آمدن در لیست‌ها هیچ کمکی نمی‌کند.)
اعضاء محترم پارس سنتر در صورتی که تمایلی به نمایش تاریخ بروز رسانی در سایت خود ندارند، می‌توانند این امکان را در قسمت "تنظیمات سایت من" غیر فعال کنند.

موضوعات: معرفی امکانات و قابلیتها، استفاده بهینه از امکانات، اخبار و مقالات نظرات (17)

بروز رسانی محصولات در پارس سنتر


   خیلی از کاربران در تماس با پارس سنتر عنوان می‌کردند چرا مانند وب‌سایت‌های نیازمندی، امکان بروز رسانی در پارس سنتر وجود ندارد، با توجه به ماهیت پارس سنتر این امکان به شیوه‌ای جدید پیاده‌سازی شد.
 از این پس اطلاعات و محصولات اعضاء پارس سنتر پس از هر بار ورود به سایت (Login) به صورت اتوماتیک بروز می شود. پس برای بالا آوردن محصولات و اطلاعات خود در لیست‌های پارس سنتر کافی است هر از گاهی به اکانت خود سری بزنید.

موضوعات: معرفی امکانات و قابلیتها، استفاده بهینه از امکانات نظرات (7)

کلمات کلیدی ارجاعی از موتورهای جستجو

اعضاء ویژه از این پس می توانند کلماتی که کاربران در موتورهای جستجو به دنبال آن بوده اند و در نهایت به رویت محصولات یا سایت آنها منجر شده است را در پنل مدیریتی ببینند. برای دیدن این کلمات، پس از ورود به سایت روی لینک "مشاهده آمار روزانه" یا در صفحه لیست محصولات رو کلمه "بازدید" (کنار هر محصول) کلیک نمایید.

چگونه از این اطلاعات استفاده کنم؟

کلماتی که مشتریان شما در اینترنت جستجو می کنند در واقع علایق مشتریان را برایتان آشکار می سازد و می توانید روی کلماتی که بیشتر جستجو شده اند انرژی بیشتری گذاشته و مقالات، اطلاعات و محصولات بیشتری در این زمینه وارد کنید. نکته آخر اینکه در استفاده از این کلمات دقت کنید و سعی کنید در جملات معنا دار و صحیح از این کلمات استفاده کنید، هیچگاه به فکر گول زدن موتورهای جستجو نباشید چرا که حتی اگر در کوتاه مدت موفق شوید، مشتریان شما نسبت به اطلاعات شما بدبین خواهند شد.

موضوعات: معرفی امکانات و قابلیتها، استفاده بهینه از امکانات، امکانات ویژه برای اعضاء ویژه، اخبار و مقالات نظرات (3)

امکان اضافه کردن کلمات کلیدی به محصولات اضافه شد

از این پس می توانید برای معرفی بهتر محصولات خود به موتورهای جستجو تا 16 کلمه کلیدی معرفی کنید.

کلمه کلیدی (keyword) چیست و چگونه باید از آن استفاده کنم؟

کلمات کلیدی به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا محصولات شما را در نتایج جستجو بهتر نشان دهند، کلمات کلیدی حتما باید در متن توضیح محصول نیز آمده باشد و همچنین هنگام وارد کردن این کلمات خیلی دقت کنید زیرا واژهای نامرتبط، نه تنها به بالا آمدن شما در نتایج جستجو کمک نمی کند بلکه از طرف موتورهای جستجو امتیاز منفی خواهید گرفت.
چنانچه برای محصول خود کلمات کلیدی ثبت نکنید، پارس سنتر به صورت خودکار نام محصول را به عنوان کلمه کلیدی به موتورهای جستجو معرفی می کند.

موضوعات: معرفی امکانات و قابلیتها، استفاده بهینه از امکانات، اخبار و مقالات ارسال نظر

با پارس سنتر به روز باشید

با درج مقاله و اطلاعیه در پارس سنتر دیگران را از آخرین رویدادهای مربوط به کسب و کار خود آگاه سازید. همچنین اعضاء ویژه می توانند از امکانات ثبت اخبار و پرسش و پاسخ برای پربارتر کردن وب سایت خود بهره ببرند.

موضوع: استفاده بهینه از امکانات ارسال نظر

پنج نکته ساده برای موفقیت در پارس سنتر

بالا آمدن در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل یکی از بزرگترین اهداف از ثبت محصولات در پارس سنتر می باشد. می توان با رعایت کردن چند نکته ساده نتایج بسیار بهتری در موتورهای جستجو بدست آورد:

   1. نام سایت خود را در پارس سنتر، متناسب با کسب و کار خود انتخاب نمایید و هیچگاه آنرا عوض نکنید. بطور مثال اگر نام سایت شما در پارس سنتر parscenter.com/YourName است، هیچگاه این نام را عوض نکنید.
   2. در قسمت مشخصات کسب و کار / خدمات و محصولات، خدمات و محصولات خود را در چند کلمه ساده معرفی کنید.
   3. محصولات بیشتری وارد نمایید.
   4. قسمت معرفی محصول و توضیحات محصول را با دقت فراوان و کامل وارد نمایید.
   5. چنانچه وب سایت شرکت شما فعال است، آدرس سایت خود را در قسمت مشخصات کسب و کار / آدرس وب سایت وارد نمایید، همچنین لینک آدرس خود در پارس سنتر را (مثلا parscenter.com/YourName) در وب سایت خود قرار دهید.

موضوعات: موفقیت با پارس سنتر، استفاده بهینه از امکانات، اخبار و مقالات نظرات (1)

رتبه بندی محصولات بر اساس کیفیت اطلاعات در پارس سنتر

محصولاتی که در پارس سنتر ثبت می شوند، بر اساس کیفیت اطلاعات از جمله کامل و رسا بودن توضیحات محصول، تعداد و کیفیت تصاویر محصول، دسته بندی محصول و ... امتیاز بندی می شوند، محصولاتی که امتیاز بالاتر کسب می کنند هم در فهرستهای سایت و هم در نتایج جستجو بالاتر قرار می گیرند و شانس بیشتری برای دیده شدن دارند. محصولاتی که تازه وارد سایت می شوند و یا ویرایش می شوند، امتیاز بندی مجدد می گردند.

موضوعات: معرفی امکانات و قابلیتها، استفاده بهینه از امکانات، اخبار و مقالات نظرات (3)

تور پارس سنتر

بدون ثبت نام، صفحات مدیریت سایت را ببنید

عضو پارس سنتر شوید

ثبت نام رایگان

عضو پارس سنتر هستید؟ ورود اعضاء

مشترک فید وبلاگ ما شوید