تور مجازی مهد کودک

عکاسی پانوراما و تولید تور مجازی دبیرستان ها (نمای 360 درجه از محیط فیزیکی) مناسب برای مهد های کودک و پیش دبستانی های مهم و پیشرو که دارای امکانات سخت افزاری و محیط فیزیکی مناسب هستند.

تصویر :
360 درجه
عنوان :
پانوراما
وب سایت :
دارد
فلش :
دارد
عکس پانوراما :
ارائه می شود
تور مجازی :
نمای 360 درجه
وب سایت تور مجازی :
http://www.atcce.com/vt
وب سایت نمای 360 :
http://www.360view.ir
وب سایت پانوراما :
http://www.mypano.ir

توضیحات خدمت

مزایای تور مجازی برای مهد های کودک : 

در اجرای تورهای مجازی اهداف مختلفی دنبال می شود. به عنوان مثال اگر یک تور مجازی برای معرفی یک رستوران، هتل یا مکان تفریحی اجرا شود، طبیعی است که سعی می شود که با استفاده از ابزارهای ویرایش تصویر، جذابیت های بصری ایجاد شود. از آنجا که تور مجازی مهد کودک با هدف آشنایی بازدیدکنندگان با امکانات فیزیکی و فضای مهد کودک و مرکز پیش دبستان اجرا می شود، از این گونه امکانات استفاده نمی شود و فضای موجود ارائه می شود. در واقع، یک نوع "واقعیت مجازی" برای اولیای دانش آموزان تهیه می شود تا بتوانند در انتخاب خود، با دید مناسب از امکانات واقعی مهد کودک یا پیش دبستان اقدام کنند. همچنین با توجه به محدودیت هایی مانند سرعت اینترنت و تعداد زیاد فضاهای هر مهدکودک یا مرکز پیش دبستانی، گزیده ای از فضاهای مهد کودک یا مرکز پیش دبستانی یا مدرسه در تور مجازی گنجانده می شود. انتخاب فضا ها با دقت ویژه ای و توسط افراد متخصص در نمای 360 و با تعامل با مسئولین مهد کودک یا مرکز پیش دبستانی انجام می شود. معمولاً از هر مهد کودک، یک یا دو کلاس، یک یا دو راهرو، سالن بازی، سالن موسیقی، تاتر و فعالیت های فوق برنامه، آزمایشگاه و ... ارائه می شوند هرچند امکان تولید تور مجازی کامل برای مهد کودک برای تمام فضا های موجود نیز توسط نمای 360 به سادگی وجود دارد.

عدم وجود یک فضا در تور مجازی مهد کودک به معنی عدم وجود آن در مهد یا مرکز پیش دبستان نیست و تمام مهد ها و مراکز پیش دبستانی، دارای تمامی امکانات استاندارد آموزشی هستند. به عنوان مثال، تمام مهدهای کودک دارای سالن بازی کودکان هستند. سالن ورزش، اتاق آموزش زبان و ... نیز مشابه هم‏اند. بنابراین یک فضا ممکن است در تور مجازی گنجانده نشود و در عوض، مثلاً سالن اختصاصی ورزش یا زمین بازی ویژه یا زمین چمن مصنوعی که یک امکان عمومی نیست در تور مجازی گنجانده شود زیرا در طراحی تور مجازی توسط نمای 360 سعی می شود ویژگی های بارز محیط برجسته شود. این موضوع درباره آزمایشگاه، اتاق های همکاران فرهنگی، معاونین، مشاورین، مدیران، معلمات، مسئولین تربیتی و ... نیز صدق می کند. به عنوان مثال در هر مهد کودک خوب و پیشرو، معمولاً دو یا سه اتاق مشاوره، اتاق مشاوره پزشکی و ... وجود دارد که در تور مجازی مهد کودک تنها یکی از آنها ممکن است گنجانده شود. 

*** اطلاعات عمومی درباره تورمجازی ***

تور مجازی چیست؟

تورمجازی یا واقیت مجازی، به مجموعه ای از تصاویر , فایل های ویدئویی , تصاویر پانوراما (تصویری که از یک نقطه تمام یا بخشی از افق را پوشش می دهد) , فایل های صوتی , اطلاعات متنی و … اتلاق می شود که امکان آشنایی بیننده را با یک محیط و یا یک شی به صورت مجازی و بدونه حضور فیزیکی فراهم می نماید به این صورت که در این تور فرد تمام جهات را به صورت ۳۶۰ درجه میبیند . هدف از ارائه تور مجازی از بین بردن محدودیت های زمانی و مکانی است به طور مثال با استفاده از تور مجازی می توان در یک بنای تاریخی یا فضای مسکونی پس از ویران شدن آن به گشت و گذار پرداخت و یا از نمایشگاهی که در کشوری دیگر و در زمان گذشته برگزار شده است دیدن نمود. در تور مجازی فرد میتواند بدون حضور در مکان از درب مکان وارد شده و تمام بخش های ساختمان از دکوراسیون و طراحی داخلی گرفته تا تمام چیزهایی اگر فرد در مکان واقعا حضور داشت و می دید را مشاهده کند.
پانوراما و تورمجازی | نمایش مجازی
نمایش مجازی به عنوان پیشرفته ترین تکنولوژی تبلیغات با کمتر از یک ده سابقه توانسته است در جوامع پیشرفته کنونی جایگاهی مهم و خاص را در عرصه تبلیغات به خود اختصاص دهد.
این سیستم با عکاسی صنعتی از یک مجموعه ، محیطی مجازی را در اختیار مخاطبین قرار داده و بدینوسیله آنها می توانند به راحتی و با صرف کمترین هزینه زمانی ، با انتخاب و سلیقه خود از همه ی فضاهای موجود دیدن کرده و اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورند.
تا قبل از پیدایش سیستم مجازی چنین حسی تنها می توانست از طریق پخش فیلم محیط واقعی در بیننده ایجاد شود .اما امروز به دلایلی همچون موارد ذیل سیستم نمایش مجازی جایگزین مناسبی برای نمایش دیجیتالی می باشد:
- حجم بالای فیلمهای دیجیتالی
- عدم اختیار در انتخاب و کارگردانی محیط توسط بیننده
- سرعت محدود اینترنت و عدم توانِ نمایش فیلم بر روی فضای اینترنت
- کیفیت پایین تصویر فیلمهای دیجیتالی ( حداکثر کیفیت تصاویر دیجیتالی ۷۲۰ در۵۷۶
- پیکسل است در حالیکه در تصاویر نمایش مجازی حداقل ۶۰۰۰ در ۳۰۰۰ و حداکثر ۱۵۰۰۰ در ۷۵۰۰ پیکسل است )

* * * 

نمای 360 - ارائه دهنده خدمات تور مجازی و عکاسی پانوراما در ایران

www.360view.ir