درباره ما

گروه تولیدی دنا پلاست فعالیت تولیدی خود را در سال 1372 با طراحی و ساخت قالبهای تزریق پلاستیک شروع نمود. از سال 1384 شرکت فعالیت خود را در زمینه تزریق پلاستیک گسترش داد و توانست با ارایه محصولات متنوع و با کیفیت به صنعت مربوط به بخش کشاورزی و باغداری جایگاه خود را تثبیت و ارتقا داده و در صف اول تولید این محصولات قرار گیرد که پشتوانه و سابقه ای بیش از یک دهه در زمینه آبرسانی و تولید اتصالات آبیاری قطره ای داریم و قادر به پاسخگویی به کلیه نیازها در این زمینه میباشیم.
این گروه تولیدی سپس در سال ۱۳۹۵ توانست تولید محصولات چدنی را نیز به فعالیت های خود اضافه نماید و با تولید شیر پروانه ای ویفری چدنی با کیفیت خدمتی نو در این زمینه به کشاورزان و باغداران گرامی ارائه نماید. امیدواریم که هر روز با ارائه محصولات جدید و با کیفیت بتوانیم رضایت شما عزیزان را فراهم اوریم.
ما بر این باوریم باید بهترین ها را برای مشتریان و همکاران خود عرضه نماییم و بر این اساس تلاش خواهیم نمود با بهبود مستمر ,بالاترین ارزش را خلق نماییم . تولید محصولات با کیفیت در راستای رضایتمندی مشتریان هدف اصلی ,مدیران ,کارشناسان و کادر تولید می باشد.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
گروه تولیدی دنا پلاست
نوع فعالیت :
تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش
خدمات و محصولات :
تولیدکننده اتصالات آبیاری قطره ای، تولیدکننده شیر پروانه ای ویفری چدنی، تولیدکننده اتصالات پلی اتیلن پیچی، تولید کننده لوله ۱۶ میلیمتر باغی
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص
سال شروع فعالیت :
1384

جدیدترین اطلاعات "گروه تولیدی دنا پلاست" را دریافت کنید:

 
گروه تولیدی دنا پلاست
[اصفهان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش
  • خدمات/محصولات : تولیدکننده اتصالات آبیاری قطره ای، تولیدکننده شیر پروانه ای ویفری چدنی، تولیدکننده اتصالات پلی اتیلن پیچی، تولید کننده لوله ۱۶ میلیمتر باغی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0913-0551040
بروز رسانی 6 هفته قبل