درباره ما

نما ماد پاسارگاد

گروه صنعتی نما ماد پاسارگاد توانسته با بهره­ گیری از نیروهای کارآمد، متخصص و با تجربه و با تعهد به امر مشتری‌مداری همواره گزینه اول شرکت­ ها و سازمان­ های مهم دولتی، خصوصی و بین‌المللی در حوزه تولید و تأمین مولد­های برق باشد. این شرکت به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در صنعت ژنراتورهای دیزلی (دیزل ژنراتور)و گازسوز از بدو فعالیت تاکنون در راستای تحقق آرمان­ های متعالی خود با فعالیت روز افزون و تلاش متخصصین کارآمد و خبره، مرتباً نسبت به طراحی و تولید سیستم­ های همسو با تکنولوژی روز جهان اقدام نموده است.

این گروه صنعتی با سابقه فعالیت طولانی در زمینه‌ مولدهای برق، در حال حاضر ژنراتورهای دیزلی و گازسوز خود را هرکدام به ترتیب در قدرت­ های (8KVA الی 3300 KVA) و ( 8KW الی 21 MW) به بازارهای داخلی عرضه نموده و طی سالیان اخیر در زمره شریک تجاری بزرگترین شرکت های OEM طرف قرارداد با کمپانی های Cummins ، Doosan، MTU، MAN و Mitsubishi قرار گرفته است.

همچنین این شرکت با افتخار اعلام می دارد که گواهینامه های ISO 9001-2008 مدیریت کیفیت و ISO10002-10004 مدیریت رضایت و شکایت مشتریان در تولید، فروش- نصب و خدمات پس از فروش را کسب نموده است.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
نما ماد پاسارگاد
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
مولد گاز سوز، دیزل ژنراتور
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص

جدیدترین اطلاعات "نما ماد پاسارگاد" را دریافت کنید:

 
نما ماد پاسارگاد
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : مولد گاز سوز، دیزل ژنراتور
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-26204660